Učitelství základů společenských věd pro střední školy

Chcete získat 🇺🇸 americký i 🇨🇿 český titul z prestižní soukromé univerzity v Praze? Studujte na UNYPu!

Filozofická fakulta

• Učitelství základů společenských věd pro střední školy

Husitská teologická fakulta

• Učitelství náboženství a základů společenských věd pro střední školy (jednooborové)

Pedagogická fakulta

• Učitelství základů společenských věd a občanské výchovy pro střední školy a 2. stupeň základních škol (dvouoborové)

Pedagogická fakulta

• Učitelství českého jazyka pro 2. stupeň základní školy a střední školy - Učitelství základů společenských věd pro 2. stupeň základní školy a střední školy (dvouoborové studium)
  • Učitelství tělesné výchovy pro 2. stupeň základní školy a střední školy - Učitelství základů společenských věd pro 2. stupeň základní školy a střední školy (dvouoborové studium)
  • Učitelství dějepisu pro 2. stupeň základní školy a střední školy - Učitelství základů společenských věd pro 2. stupeň základní školy a střední školy (dvouoborové studium)

a dalších 9 programů

12 programů

Pedagogická fakulta

• Učitelství pro střední školy - základy společenských věd (dvouoborové)

Kam na vysokou školu?

Vyplňte test a během 5 minut to zjistíte.

Pedagogická fakulta

• Učitelství pro střední školy: Základy společenských věd (dvouoborové)

Pedagogická fakulta

• Učitelství pro střední školy se specializací základy společenských věd (dvouoborové)
  • Základy společenských věd se zaměřením na vzdělávání pro střední školy (dvouoborové)
  • Společenské vědy se zaměřením na vzdělávání (dvouoborové)

a dalších 54 programů

57 programů

Filozofická fakulta

• Archivnictví a pomocné vědy historické
  • Archeologie pravěku a středověku
  • Veřejná správa a spisová služba

a další 3 programy

6 programů

Kam na vysokou školu?

Vyplňte test a během 5 minut to zjistíte.