O nás

Široká nabídka

Ve všech stupních studia (bakalářské, navazující magisterské a doktorské) nabízíme celkem 159 studijních programů. Studují u nás například budoucí psychologové, filologové, historici a religionisté, znalci umění i nových médií.

Stoletá tradice

Filozofická fakulta je jednou ze čtyř zakládajících fakult Masarykovy univerzity (*1919). Je tak historicky spojena s počátky Československé republiky, demokratickým duchem doby a s myšlenkovým i politickým dílem Tomáše Garrigua Masaryka.

Moderní zázemí

Rekonstruovaný areál nabízí moderní technické vybavení ve všech posluchárnách a rozsáhlou knihovnu. V ní najdete kromě tisíců knih a elektronických zdrojů také 3D tiskárnu, virtuální realitu, prostory pro individuální a skupinové studium i relaxační zónu.

Máme otevřeno

Přijďte se s námi seznámit osobně na některou z pravidelných akcí pro zájemce o studium. Anebo si areál fakulty projděte z pohodlí domova.

Spolkový život

Na fakultě působí přes 30 oborových spolků. Nechybí několik divadelních souborů, které hrají nejen česky, ale i v různých světových jazycích, spolek pro studium počítačových her MU Game Studies nebo mužský pěvecký sbor Láska opravdivá.

Protože Brno

Studovat v Brně znamená prožít několik let ve městě s jedinečnou studentskou atmosférou.

Web

Kde nás najdeš

Filozofická fakulta

Masarykova univerzita
Arna Nováka 1
602 00 Brno

Přihlášky a přijímačky

  • Elektronická přihláška: 600 Kč

Aktuality

Doplňující informace

Fakulta v číslech

  • 5 272 studentů
  • 40 985 absolventů
  • 100 let historie
  • více než 1000 kurzů s e-learningovou podporou
  • 514 308 knih a časopisů v ústřední knihovně, z toho 413 komiksů

 

FAQ - s proklikem na web

Kontakt

Filozofická fakulta

Masarykova univerzita
Arna Nováka 1
602 00 Brno