O nás

Vidíš svou budoucnost v medicíně? Zajímáš se o zdraví a baví tě pomáhat lidem? Pak patříš právě k nám!

Otvíráme možnosti
Od dětství sníš o tom být lékařem, zdravotnickým záchranářem nebo o práci v laboratoři? Chceš pečovat o nemocné jako všeobecná sestra, být u zázraku zrození života jako porodní asistentka nebo proniknout do tajů reprodukční medicíny? Následujeme trendy dynamického rozvoje medicíny a nejnovější výsledky výzkumů aplikujeme napříč širokou škálou studijních programů, ze kterých si vybereš podle svých představ. 

Jedinečný kampus
Čekají tě moderní posluchárny, špičkově vybavené laboratoře, zázemí velké knihovny i výuka předních odborníků. Podpoříme tě v jazykové vybavenosti a nabídneme ti široké spektrum pobytů v zahraničí. Praktickou výuku zažiješ ve zdravotnických zařízeních nejen v Brně, ale po celé ČR.

SIMU – Největší simulační centrum v Evropě
Díky SIMU posouváme úroveň vzdělávání v medicíně a dáváme světu nový typ absolventů: zkušenějších a kvalitněji připravených pro přímou práci s pacienty. Součástí pětipatrové budovy jsou operační sály, jednotky intenzivní péče, urgentní příjem, kompletně vybavené stomatologické patro i heliport. Pod dohledem profesionálních lektorů si vyzkoušíš lékařské postupy, které jiní studenti zažijí až po několikaleté praxi.

Přátelství na celý život
Parťáky získáš zapojením se do činnosti některého z fakultních spolků, ať už jde o Spolek mediků, IFMSA, Sdružení studentů stomatologie ČR, Mediky na ulici nebo spolek zahraničních studentů MIMSA. Na studium ani na zábavu nejsi nikdy sám. 

Web

Kde nás najdeš

Lékařská fakulta

Masarykova univerzita
Kamenice 753/5
625 00 Brno

Přihlášky a přijímačky

  • Elektronická přihláška: 900 Kč

Aktuality

Kontakt

Lékařská fakulta

Masarykova univerzita
Kamenice 753/5
625 00 Brno