O nás

Lékařská fakulta patří mezi čtyři nejstarší fakulty Masarykovy univerzity. Byla založena roku 1919. V současnosti nabízí v rámci magisterského studia mimo jiné například šestiletý studijní program Všeobecné lékařství a pětiletý studijní program Zubní lékařství, bakalářské studium Vás zas plně vybaví pro výkon ve zdravotnických nelékařských profesích. Věříme, že díky modernímu kampusu, stavbě simulačního centra, profesionálům na svém místě a krásnému studentskému městu Brnu, Vás studium uchvátí a bude Vás bavit.

Web

Kde nás najdeš

Lékařská fakulta

Masarykova univerzita
Kamenice 753/5
625 00 Brno

Přihlášky a přijímačky

Vyhlášení přijímacího řízení předchází schválení jeho podmínek Přijímací komisí a Akademickým senátem Lékařské fakulty Masarykovy univerzity pro daný akademický rok. V podmínkách přijímacího řízení je stanoveno, jaké programy se budou otevírat, plánovaný počet přijatých uchazečů, důležité termíny, způsob podání přihlášek a konání zkoušek, stanovení kombinace oborových testů, výše poplatku za přijímací zkoušku, způsoby přijetí do studia, určení pořadí uchazečů, rozhodnutí o přijetí a organizace zápisu ke studiu.

  • Elektronická přihláška: 700 Kč

Aktuality

Doplňující informace

Koleje a menzy

Správa kolejí a menz nabízí k ubytování 3 825 lůžek v 11ti budovách kolejí v různých částech Brna a různých cenových relacích. Ve všech kolejích je možnost internetového připojení. Na každé koleji je k dispozici prádelna, TV místnost, studovna. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní lednicí.

Stravovací služby nabízíme ve 4 menzách a 9 bufetech.

Kontakt

Lékařská fakulta

Masarykova univerzita
Kamenice 753/5
625 00 Brno