Speciální pedagogika

6 škol a fakult

Chcete získat 🇺🇸 americký i 🇨🇿 český titul z prestižní soukromé univerzity v Praze? Studujte na UNYPu!

Pedagogická fakulta

• Speciální pedagogika (jednooborové)
  • Speciální pedagogika pro učitele základních a středních škol (dvouoborové)
2 programy

Fakulta veřejných politik v Opavě

• Speciální pedagogika osob s narušenou komunikační schopností
  • Speciální pedagogika se zaměřením na vzdělávání
  • Veřejná správa a sociální politika
3 programy

• Speciální pedagogika
  • Učitelství českého jazyka pro 2. stupeň základní školy a střední školy - Speciální pedagogika pro učitele 2. stupně základních škol a střední školy (dvouoborové studium)
  • Učitelství výchovy ke zdraví pro 2. stupeň základní školy a střední školy - Speciální pedagogika pro učitele 2. stupně základních škol a střední školy (dvouoborové studium)
  • Učitelství výtvarné výchovy pro 2. stupeň základní školy a střední školy a základní umělecké školy - Speciální pedagogika pro učitele 2. stupně základních škol a střední školy (dvouoborové studium)
4 programy

Kam na vysokou školu?

Vyplňte test a během 5 minut to zjistíte.

• Speciální pedagogika – dramaterapie
  • Speciální pedagogika – poradenství
  • Speciální pedagogika pro 2. stupeň základních škol a pro střední školy (dvouoborové)
3 programy

Kam na vysokou školu?

Vyplňte test a během 5 minut to zjistíte.