7 důvodu, proč byste si neměli nechat ujít online veletrh VysokéŠkoly.cz

14. 10. 2022 | Pro uchazeče na VŠ

On-line veletrh vysokých škol se blíží! Už 18. října se otevřou virtuální brány desítek českých univerzit a vysokých škol. Proč byste na on-line veletrhu neměli chybět?

1. Velký výběr VŠ

Na on-line veletrhu si budete moci vybírat z desítek top českých vysokých škol a univerzit. Z veřejných nebudou chybět například Univerzita Karlova, Vysoké učení technické v Praze, Ostravská univerzita, Česká zemědělská univerzita v Praze a mnoho a mnoho dalších. Pokud preferujete raději menší školy, nesmíte minout 6x nejlépe hodnocenou soukromou VŠ během posledních 8 let NEWTON University, či UNYP, nebo Ambis.

veletržní hala - vysoké školy2. Chat

Rádi při výběru sbíráte osobní zkušenosti a zážitky? Tak právě pro vás jsme na on-line veletrhu nachystali virtuální setkání přímo se zástupci škol a jejich studenty, kterých se můžete zeptat, na co chcete, prostřednictvím on-line chatu. Od 18. do 19. října vždy od 9:00 do 17:00.

3. Podrobné vyhledávání

Už žádné bloudění mezi stánky. Tu správnou školu si na on-line veletrhu vyberete díky podrobnému vyhledávání, které zohlední vaše preference. Směr studia, obor, typ a forma studia, oblíbené město. Prostě cokoliv co pokládáte při výběru za důležité. Pak už jen stačí kliknout na vyselektované školy a z nich si vybrat tu nejvhodnější, která vám pomůže splnit vaše kariérní sny.

4. Videoprezentace

K veletrhu patří neodmyslitelně také bohatý doprovodný program plný přednášek. O ten nepřijdete ani na on-line verzi. Ve virtuálním přednáškovém sále na vás čeká celá řada přednášek a spousta videí, díky kterým školy poznáte zas o něco lépe.

přednáškový sál - vysoké školy5. Bezplatné vstupné

Při registraci on-line získáte zdarma vstupenku na celé 2 dny on-line veletrhu! K tomu navíc dostanete také unikátní test „Na co se hodíš“, který vám pomůže vybrat si tu nejlepší školu pro vás.

6. Odkudkoliv

Z pohodlí gauče, při cestě vlakem… on-line veletrhu VysokéŠkoly.cz se můžete bezpečně a bez rizika zúčastnit ať už budete kdekoliv. Stačí vám připojení k internetu.

7. Téměř 60 % studentů nedokončí VŠ

Podle posledních výzkumů končí studenti nejčastěji už v prvním ročníku a jako důvod uvádějí nespokojenost s náplní studia. Jak tedy předejít tomu, abyste neztratili čas i peníze? Rada je jednoduchá. Věnujte dostatek času pečlivému výběru správné vysoké školy. Těšíme se na vás.

Další články k tématu

Více než polovina studentů nedokončí VŠ! Nebuďte mezi nimi. Vyberte si správně.

Více než polovina studentů nedokončí VŠ! Nebuďte mezi nimi. Vyberte si správně.

Takzvaná „úmrtnost“ studentů se v Česku pravidelně pohybuje přes 50 procent. Nejčastěji studenti končí už v prvním ročníku, nikoliv až u státnic, jak si mnozí myslí. Na některých oborech jsou čísla ještě horší a se studiem sekne i 90 procent studentů. Nejčastěji se jedná o technické obory. Studium lze dobrovolně přerušit bez udání důvodu. Co k tomu studenty …

On-line veletrh VysokéŠkoly.cz je tu! Klikni na tu pravou školu

On-line veletrh VysokéŠkoly.cz je tu! Klikni na tu pravou školu

Vyberte si to správné místo pro vaši budoucnost!  Právě teď je ten pravý čas rozhodnout se, na jakou vysokou školu se budete hlásit. Tu nejlepší školu pro vás najdete on-line na veletrhu VysokéŠkoly.cz. V unikátním virtuálním prostoru se setkáte se zástupci škol, poznáte budoucí místo svého studia a pokud zatím úplně tápete, zjistíte zde také, jaký …

Jak si vybrat ten správný vysokoškolský obor

Jak si vybrat ten správný vysokoškolský obor

Rady rodičů, budoucí zaměstnání i vlastní nadání. To všechno hraje při výběru vysoké školy roli. Zeptali jsme se několika studentů, jak se rozhodovali o tom, který obor je pro ně ten pravý a zjišťovali jsme, co všechno si před podáním přihlášky musíte ujasnit. Plánování kariéry Pokud už nyní víte, co byste v budoucnu chtěli dělat, můžete …