Kampomaturitě

Maturitu mám za sebou. Co dál?

Ať už jste maturitu zvládli úspěšně či nikoli, máte ji už za sebou, a právě teď uvažujete nad tím, co bude dál. Jestliže se ještě nechcete zařadit mezi pracující populaci a chcete dál rozšiřovat své vzdělání, nabízíme stručný přehled všech možností, který vám pomůže s rozhodováním. ROZŠIŘTE SVÉ VZDĚLÁNÍ V OBORU Státní vysoké školy – největší …

číst více

Soukromé přípravky na výšku nejsou vyhozené peníze, láká i pomaturitní studium angličtiny

Ačkoli mnoho zájemců o studium na vysoké škole se stále ještě trápí s maturitou, musí myslet na přijímací zkoušky na vysoké školy. Přípravné kurzy na přijímací zkoušky na vysoké školy představují kupříkladu základní kámen vzdělávacího centra AZ SMART, které si v průběhu uplynulých 15 let vybudovala v České republice přední postavení v oboru.

číst více

Ucelené informace pro ty, kdo nejdou studovat hned po maturitě

Server VysokeSkoly.cz představuje novou stálou rubriku Studium po třicítce, která je určena pro všechny, kdo zvažují studium na VŠ s časovým odstupem od maturity.