O nás

VŠKK je soukromá vysoká škola, která vás dokonale připraví na profesní dráhu ve všech oblastech kreativního průmyslu.

Naše programy Vizuální tvorba (se specializacemi Fotografie a audiovize, Grafický a mediální design, Animace a vizuální efekty), Literární tvorba (se specializacemi Kreativní psaní, Mediální a komerční komunikace) a Kreativní marketing a komunikace (se specializacemi On-line marketing, Kreativní marketing, Managementv kreativním průmyslu) jsou napojeny na praktický provoz reklamních agentur, grafických studií, vydavatelských firem a mediálních institucí. Už během studia budete pracovat na reálných zakázkách.

A co odlišuje VŠKK od ostatních českých vysokých škol? Jsme světoví! Inspirovali jsme se modelem severských a britských škol, takže u nás budete po celou dobu studia získávat nejen znalosti a řemeslné dovednosti, ale i zkušenosti a kontakty, které jsou garancí úspěchu při hledání zaměstnání ve zvoleném oboru. Pod vedením zkušených odborníků se stanete vyhledávanými textaři, novináři, PR pracovníky, moderátory, grafickými designéry, fotografy, filmaři, animátory, trikaři. Absolvent VŠKK je profesionál ovládající perfektně řemeslo, moderní technologie a self-promotion.

Na VŠKK máme vlastní reklamní agenturu, kde si můžete vyzkoušet práci na reálných zakázkách. Máme vlastní školní klub, kde pořádáme různé akce, večírky, promítání…

Vysoká škola kreativní komunikace staví na tradici. V oblasti vizuální a reklamní tvorby navazujeme na dědictví školy Michael, kterou založil v roce 1994 spisovatel a reklamní tvůrce Zdeněk Štěpánek. V oboru Literární tvorba těžíme ze zkušeností pedagogů bývalé Literární akademie Josefa Škvoreckého – v současné době jsme jediná vysoká škola v České republice, která poskytuje soustavné vzdělání v oblasti tvůrčího psaní.

Cílem Vysoké školy kreativní komunikace je vychovávat profesionály v oblasti literární a vizuální tvorby, kteří se nebudou bát měnit svět k lepšímu.

Web

Kde nás najdeš

Vysoká škola kreativní komunikace

Na Pankráci 420/54
140 00 Praha 4 - Nusle

Přihlášky a přijímačky

Přijímací pohovor

Smyslem přijímacího řízení na VŠKK je, abyste se v rozhovoru s vyučujícími a vedoucími jednotlivých specializací ujistili, že vaše volba je správná.

Přijímací pohovor se skládá ze dvou částí: kreativní a oborová.

Přijímací zkoušky: 29. 3., 17. 5., 7. 6., 28. 6., 6. 9., 27. 9. 2019

Dny otevřených dveří: 26. 2., 26. 3., 23. 4., 28. 5., 18. 6., 3. 9. 2019

  • Elektronická přihláška: 500 Kč

Aktuality

Kontakt

Vysoká škola kreativní komunikace

Na Pankráci 420/54
140 00 Praha 4 - Nusle