6 důvodu, proč byste si neměli nechat ujít veletrh VysokéŠkoly.cz

18. 1. 2021 | Pro uchazeče na VŠ

On-line veletrh vysokých škol se blíží! Už 26. ledna se otevřou virtuální brány na desítky českých univerzit a fakult. V době pandemie koronaviru, kdy jsou školy zavřené a klasické veletrhy se nekonají, vám VysokéŠkoly.cz pomůžou s výběrem té správné vejšky. Proč byste na on-line veletrhu neměli chybět?

1. Velký výběr VŠ

Na on-line veletrhu si budete moci vybírat z desítek top českých vysokých škol a univerzit. Chybět nebudou například Vysoká škola ekonomická v Praze, Ostravská univerzita či řada fakult Univerzity Karlovy nebo třeba ČVUT.

Nahled_stanek_veletrh

2. Chat a videochat

Ani v době pandemie nemusíte přijít o reálný zážitek. Na on-line veletrhu se totiž můžete virtuálně setkat přímo se zástupci škol a zeptat se jich, na co chcete, prostřednictvím on-line chatu či videohovoru. Od 26. ledna po tři dny vždy od 9:00 do 15:00.

3. Podrobné vyhledávání

Už žádné bloudění mezi stánky. Tu správnou školu si na on-line veletrhu vyberete díky podrobnému vyhledávání, které zohlední vaše preference. Pak už jen stačí kliknout na tu pravou školu.

4. Videoprezentace

K veletrhu patří neodmyslitelně také bohatý doprovodný program plný přednášek. O ten nepřijdete ani na on-line verzi. Ve virtuálním přednáškovém sále na vás čeká celá řada přednášek a spousta videí, díky kterým školy poznáte zas o něco lépe.

Nahled_sal2-video

5. Bezplatné vstupné

Při registraci on-line získáte zdarma vstupenku na celé tři dny on-line veletrhu! K tomu navíc dostanete také unikátní test „Na co se hodíš“, který vám pomůže vybrat si tu nejlepší školu pro vás.

6. Odkudkoliv

Z pohodlí gauče, při cestě vlakem… on-line veletrhu VysokéŠkoly.cz se můžete bezpečně a bez rizika zúčastnit ať už budete kdekoliv. Stačí vám připojení k internetu.

Další články k tématu

Až polovina studentů nedokončí studia. Jak si vybrat tu správnou školu a uspět?

Až polovina studentů nedokončí studia. Jak si vybrat tu správnou školu a uspět?

Takzvaná „úmrtnost“ studentů se v Česku pravidelně pohybuje kolem 50 procent. Na některých oborech jsou čísla ještě horší a se studiem – nejčastěji v prvním ročníku – sekne i 90 procent studentů. Studium lze dobrovolně přerušit bez udání důvodu, co k tomu studenty vede se tak snažil zjistit průzkum Eurostudent IV. V něm studenti na prvním místě uváděli jako …

číst více
Vyber si tu správnou školu! Na on-line veletrhu VysokéŠkoly.cz

Vyber si tu správnou školu! Na on-line veletrhu VysokéŠkoly.cz

Koronavirová omezení letos pořádně zkomplikovala výběr vysoké školy uchazečům o studium. Všechny VŠ jsou zavřené, klasické veletrhy se nekonají, a tak mají studenti jen omezené možnosti, jak se o školách, fakultách i jednotlivých oborech dozvědět něco víc. VysokéŠkoly.cz proto připravily on-line platformu, která uchazečům pomůže s výběrem. Na on-line veletrhu VysokéŠkoly.cz se budete moci setkat přímo …

číst více
I ty si můžeš správně vybrat svoji vysokou školu! Navštiv on-line veletrh

I ty si můžeš správně vybrat svoji vysokou školu! Navštiv on-line veletrh

Chtěl by ses přihlásit na vysokou školu, ale jsi v domácí karanténě a nemůžeš vystrčit paty z domu? Nevíš, co by byl pro tebe ten nejlepší obor? Brouzdání po internetových stránkách bezpočtu oborů a univerzit tě jen mate? Máš spoustu otázek, ale není, kdo by ti na ně odpověděl? Nezoufej!  26. ledna 2021 začíná on-line veletrh …

číst více