O nás

NEWTON University (dříve NEWTON College) je 6× nejlépe hodnocená soukromá vysoká škola v ČR během posledních 8 let, která se zaměřuje na moderní výuku managementu, psychologie, marketingu a ekonomie. Jsme vždy o krok napřed a svým studentům tak zajišťujeme velký náskok před vrstevníky a nejširší rozhled ve světě businessu.

Když chceš do studia víc než ostatní

Jsme inspirujícím průvodcem všem zájemcům o profesní či osobnostní rozvoj. Jsme neustále krok vepředu v hledání nových trendů a přístupů na pracovním trhu, abychom mohli našim studentům neustále nabízet moderní vzdělání, které pro ně bude mít smysl, trvalou hodnotu a brzkou návratnost investice. Doba je složitá, ale my se v ní cítíme jak ryba ve vodě. Neustále inovujeme, vymýšlíme nové postupy a přístupy. Všechno tak, abychom vás provedli akademickým světem jako nikdo jiný

Web

Kde nás najdeš

NEWTON University

Kongresové centrum Praha, 5. května 103/2
140 21 Praha

Přihlášky a přijímačky

Přijímací řízení je bezplatné a neověřují se při něm znalosti, ale motivace a předpoklady ke studiu zvoleného oboru. V Brně, Bratislavě i v Praze probíhá ve vybraných termínech každý měsíc až do konce září. V případě naplnění maximální kapacity oboru vhodnými uchazeči je ukončeno dříve. Přijímací řízení lze absolvovat již před maturitou a maturitní vysvědčení doplnit až po úspěšném absolvování.

 

 • Elektronická přihláška: zdarma
 • Papírová přihláška: zdarma

Aktuality

Doplňující informace

Stáhněte si nejdůležitější informace o NEWTONu.

DENNÍ STUDIUM NA VŠ

Jako jediná vysoká škola v České republice poskytujeme víceúrovňové vzdělání. Kromě studia akreditovaných vysokoškolských programů nabízíme našim studentům i široké veřejnosti možnost osobnostního a profesního rozvoje prostřednictvím manažerských výcviků, kurzů, rozšiřujících programů a individuální výuky u významných osobností z řad našich vyučujících.

Titul + velmi cenné certifikáty = Váš velký konkurenční náskok

Během studia zde můžete absolvovat pracovní stáže, které jsou součástí všech studijních oborů a profesních zaměření či si vybrat některý z mnoha manažerských výcviků a obohatit své CV o Certifikát o absolvovaných praxích a Certifikáty o absolvování manažerských výcviků, které vám poskytnou velkou výhodu při vstupu na pracovní trh.

Ještě potřebujete pár důvodů, proč studovat na této škole? Podívejte se na NEWTON University pohledem osobností.

KOMBINOVANÉ STUDIUM NA VŠ

Vedle denní formy studia poskytuje NEWTON University i studium kombinované (dříve dálkové) určené pro pracovně vytížené studenty.

Studium na NEWTON University je v kombinované formě zaměřeno na:

 • propojení teorie s praxí, tedy na okamžité efektivní využití teoretických poznatků;
 • řešení konkrétních firemních a profesních potřeb a problémů;
 • rozvoj manažerských znalostí a dovedností. 

Studium je:

 • určeno těm, kteří hledají kvalitní vzdělání, jímž rozvinou a obohatí stávající znalosti, manažerské schopnosti a dovednosti;
 • uskutečňováno interaktivní formou výuky;
 • časově přizpůsobeno možnostem pracujících studentů;
 • cenově srovnatelné např. s kvalitní jazykovou školou;
 • daňově uznatelným nákladem;
 • dobrou možností k navázání důležitých kontaktů na spolužáky z různých oborů a vytvoření základu budoucí pracovní či obchodní spolupráce. 

Více informací o kombinovaném studiu naleznete zde.

Kontakt

NEWTON University

Kongresové centrum Praha, 5. května 103/2
140 21 Praha

Pobočky

NEWTON University - BRNO

Rašínova 104/2
602 00 Brno

+420 602 122 597
nikola.konecna@newton.university