Ucelené informace pro ty, kdo nejdou studovat hned po maturitě

22. 8. 2011 | Tiskové zprávy

Server VysokeSkoly.cz představuje novou stálou rubriku Studium po třicítce, která je určena pro všechny, kdo zvažují studium na VŠ s časovým odstupem od maturity.

Stále více studentů v Česku kopíruje západní trend a hlásí se na vysokou školu až několik let po maturitě. Proto jsme se rozhodli nabídnout informace těm, kdo ze studijního maratonu na nějakou dobu vypadli, rozhodli se studovat při mateřské dovolené, při zaměstnání nebo až v důchodu.

V rubrice Studium po třicítce najdete rady, jak zvládat studium při plném dalším úvazku, jaké jsou právní a ekonomické úpravy pro vyzrálejší studenty nebo čím je specifické distanční studium. Najdete zde přehled škol, které mají dětské koutky a informace o tom, jak tato služba funguje. Představíme vám večerní školy i univerzity třetího věku a rozhovory s jejich absolventy.

Pro více informací o rubrice Studium po třicítce sledujte VysokeSkoly.cz (http:// www.vysokeskoly.cz/…-po-tricitce).