O nás

Vysoká škola Ambis vznikla spojením Vysoké školy regionálního rozvoje a Bankovního institutu. Z obou škol jsme si vybrali to nejlepší a vzniká tak jedna z nejvýznamnějších škol u nás. V současné chvíli má naše škola více než 14 000 absolventů. Vysoká škola Ambis je největší soukromou vysokou školou v ČR.

Vysoká škola Ambis nabízí bakalářské obory s tříletou dobou studia a zakončené titulem Bc. – Bezpečnostní management, Management rozvoje měst a regionů a Ekonomika a management podnik. Nabízíme také navazující magisterské studium, zakončené titulem Ing./Mgr. – Ekonomika a management podniku a Bezpečnostní management. Všechny obory nabízí velkou škálu zaměření, které si můžete vybrat po prvním semestru studia, čím zaměříte svůj obor tím směrem, který vás zajímá nejvíce.

Absolventi mají významnou výhodu, kterou získají během studia v podobě praktického zaměření výuky. V důsledku toho se snadno uplatňují na trhu práce, nalézají bez problému uplatnění odpovídající jejich finančním a pracovním představám.

AMBIS má pobočky v Praze a Brně.

Web

Kde nás najdeš

Ambis.Vysoká škola.

Lindnerova 575/1
180 00 Praha 8 - Libeň

Přihlášky a přijímačky

Podmínky pro přijetí ke studiu

Potom, co nám odešlete nezávaznou přihlášku, vám do 2 dnů zavoláme a pozveme vás na přijímací pohovor. Na něm si popovídáme hlavně o tom, proč vás studium zajímá, co od něj očekáváte a čeho byste díky němu chtěli dosáhnout.

Podmínkou přijetí ke studiu do bakalářského programu je minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, pro přijetí na magisterské studium je podmínkou minimálně bakalářské vzdělání.

Termíny pohovorů pro bakalářské obory a navazující magisterské obory:

Pobočka Praha: každé úterý a čtvrtek

Pobočka Brno: středa

Aktuální termíny pohovorů naleznete zde.

  • Elektronická přihláška: 490 Kč
  • Papírová přihláška: 490 Kč

Aktuality

Doplňující informace

Proč studovat na AMBIS

Praktická výuka

Předměty vyučují nejen akademici, ale i odborníci z praxe. Propojují teoretické znalosti a praktické dovednosti. Díky tomu mají absolventi skvělé uplatnění.

Osobní přístup ke všem studentům

Nehrajeme si na striktní dělení vyučující vs. student. O své studenty pečujeme a jsme jim k dispozici kdykoliv potřebují poradit. Ve škole budujeme otevřenou a přátelskou atmosféru.

S matikou i bez ní

Nabízíme obor Bezpečnostní management v regionech, kde matematika jako taková není vůbec. Jediné počítání, které vás může v tomto oboru potkat, je na úrovni druhého stupně základní školy, takže nějaká trojčlenka a maximálně rovnice. Pokud si vyberete jiný obor, nemusíte se bát, my vám s matikou pomůžeme.

Cena Bc. oborů 20 900 Kč—24 900 Kč za semestr

Cena Ing. oboru 25 900 Kč—27 900 Kč za semestr

Kontakt

Ambis.Vysoká škola.

Lindnerova 575/1
180 00 Praha 8 - Libeň

Pobočky

POBOČKA BRNO

Mezírka 775/1
602 00 Brno - střed

www.ambis.cz
+420 228 227 960
info@ambis.cz