O nás

Vysoká škola Ambis vznikla spojením Vysoké školy regionálního rozvoje jakožto nejrychleji rostoucí soukromé školy u nás a Bankovního institutu, který je zase nejstarší soukromou školou v ČR. Z obou škol jsme si vybrali to nejlepší a vzniká tak jedna z nejvýznamnějších škol u nás. V současné chvíli má naše škola více než 13 000 absolventů.

Vysoká škola Ambis nabízí bakalářské obory s tříletou dobou studia a zakončené titulem Bc. – Bezpečnostní management v regionech, Management rozvoje měst a regionů, Ekonomika a management podniku a Oceňování majetku. A také navazující magisterské studium, zakončené titulem Ing. – Management rozvoje měst a regionů a Management. Všechny obory nabízí velkou škálu zaměření, které si můžete vybrat po prvním semestru studia.

Absolventi mají významnou výhodu, kterou získají během studia v podobě praktického zaměření výuky. V důsledku toho se snadno uplatňují na trhu práce, nalézají bez problému uplatnění odpovídající jejich finančním a pracovním představám.

AMBIS má pobočky v Praze a Brně.

Web

Kde nás najdeš

Vysoká škola regionálního rozvoje a Bankovní institut – AMBIS, a.s.

Lindnerova 575/1
180 00 Praha 8 - Libeń

Přihlášky a přijímačky

Přijímací řízení se skládá z přijímacího pohovoru, který je orientován na diskusi o studiu a perspektivách uplatnění absolventů v praxi a na profesní zájmy uchazeče a motivaci ke studiu.

  • Elektronická přihláška: 490 Kč
  • Papírová přihláška: 490 Kč

Doplňující informace

Proč studovat na AMBIS

Praktická výuka

Předměty vyučují nejen akademici, ale i odborníci z praxe. Propojují teoretické znalosti a praktické dovednosti. Díky tomu mají absolventi skvělé uplatnění.

Osobní přístup ke všem studentům

Nehrajeme si na striktní dělení vyučující vs. student. O své studenty pečujeme a jsme jim k dispozici kdykoliv potřebují poradit. Ve škole budujeme otevřenou a přátelskou atmosféru.

S matikou i bez ní

Nabízíme obor Bezpečnostní management v regionech, kde matematika jako taková není vůbec. Jediné počítání, které vás může v tomto oboru potkat, je na úrovni druhého stupně základní školy, takže nějaká trojčlenka a maximálně rovnice. Pokud si vyberete jiný obor, nemusíte se bát, my vám s matikou pomůžeme.

Cena Bc. oborů 18 900 Kč/semestr

Cena Ing. oboru 23 900 Kč/semestr

Kontakt

Vysoká škola regionálního rozvoje a Bankovní institut – AMBIS, a.s.

Lindnerova 575/1
180 00 Praha 8 - Libeń

Pobočky

POBOČKA BRNO

Mezírka 775/1
602 00 Brno - střed

www.ambis.cz
605 222 975
info@ambis.cz

POBOČKA PRAHA LIBEŇ

​ Lindnerova 575/1
180 00 Praha 8 - Libeň

www.ambis.cz
605 222 975
info@ambis.cz

POBOČKA PRAHA ŘEPY

Žalanského 68/54
163 00 Praha 17 - Řepy

www.ambis.cz
605 222 975
info@ambis.cz