O nás

Vysoká škola Ambis vznikla spojením Vysoké školy regionálního rozvoje a Bankovního institutu. Z obou škol jsme si vybrali to nejlepší a vzniká tak jedna z nejvýznamnějších škol u nás. V současné chvíli má naše škola více než 13 000 absolventů.

Vysoká škola Ambis nabízí bakalářské obory s tříletou dobou studia a zakončené titulem Bc. – Bezpečnostní management v regionech, Management rozvoje měst a regionů, Ekonomika a management podniku a Oceňování majetku. A také navazující magisterské studium, zakončené titulem Ing. – Management rozvoje měst a regionů a Management. Všechny obory nabízí velkou škálu zaměření, které si můžete vybrat po prvním semestru studia.

Absolventi mají významnou výhodu, kterou získají během studia v podobě praktického zaměření výuky. V důsledku toho se snadno uplatňují na trhu práce, nalézají bez problému uplatnění odpovídající jejich finančním a pracovním představám.

AMBIS má pobočky v Praze a Brně.

Web

Kde nás najdeš

Ambis.Vysoká škola.

Lindnerova 575/1
180 00 Praha 8 - Libeň

Přihlášky a přijímačky

Podmínky pro přijetí ke studiuPo tom, co nám odešlete nezávaznou přihlášku, vám do 2 dnů zavoláme a pozveme vás na přijímací pohovor. Na něm si popovídáme hlavně o tom, proč vás studium zajímá, co od něj očekáváte a čeho byste díky němu chtěli dosáhnout.

Podmínkou přijetí ke studiu do bakalářského programu je minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, pro přijetí na magisterské studium je podmínkou minimálně bakalářské vzdělání.

Termíny pohovorů pro bakalářské obory a navazující magisterské obory:

Pobočka Praha: každé úterý a čtvrtek

Pobočka Brno: středa

Aktuální termíny pohovorů naleznete zde.

  • Elektronická přihláška: 490 Kč
  • Papírová přihláška: 490 Kč

Aktuality

Doplňující informace

Proč studovat na AMBIS

Praktická výuka

Předměty vyučují nejen akademici, ale i odborníci z praxe. Propojují teoretické znalosti a praktické dovednosti. Díky tomu mají absolventi skvělé uplatnění.

Osobní přístup ke všem studentům

Nehrajeme si na striktní dělení vyučující vs. student. O své studenty pečujeme a jsme jim k dispozici kdykoliv potřebují poradit. Ve škole budujeme otevřenou a přátelskou atmosféru.

S matikou i bez ní

Nabízíme obor Bezpečnostní management v regionech, kde matematika jako taková není vůbec. Jediné počítání, které vás může v tomto oboru potkat, je na úrovni druhého stupně základní školy, takže nějaká trojčlenka a maximálně rovnice. Pokud si vyberete jiný obor, nemusíte se bát, my vám s matikou pomůžeme.

Cena Bc. oborů 20 900 Kč—24 900 Kč za semestr

Cena Ing. oboru 25 900 Kč—27 900 Kč za semestr

Kontakt

Ambis.Vysoká škola.

Lindnerova 575/1
180 00 Praha 8 - Libeň

Pobočky

POBOČKA BRNO

Mezírka 775/1
602 00 Brno - střed

www.ambis.cz
+420 228 227 960
info@ambis.cz