O nás

Vysoká škola Ambis vznikla spojením Vysoké školy regionálního rozvoje a Bankovního institutu. Později došlo k připojení VŠKE a SVŠES. V současné chvíli má naše škola více než 5 400 studentů. Vysoká škola Ambis je největší soukromou vysokou školou v ČR.

Vysoká škola Ambis nabízí bakalářské obory s tříletou dobou studia a zakončené titulem Bc. – Bezpečnostní management, Management hospodaření ve veřejné správě a Ekonomika a management podniku, Marketingová komunikace a Veřejná politika. Nabízíme také navazující magisterské studium, zakončené titulem v oborech Ing./Mgr. – Ekonomika a management podniku, Bezpečnostní management a Management hospodaření ve veřejné správě. Všechny obory nabízí velkou škálu zaměření, které si můžete vybrat po prvním semestru studia, čím zaměříte svůj obor tím směrem, který vás zajímá nejvíce.

Absolventi mají významnou výhodu, kterou získají během studia v podobě praktického zaměření výuky. V důsledku toho se snadno uplatňují na trhu práce, nalézají bez problému uplatnění odpovídající jejich finančním a pracovním představám.

AMBIS má pobočky v Praze a Brně.

Web

Kde nás najdeš

AMBIS vysoká škola, a.s.

Lindnerova 575/1
180 00 Praha 8 - Libeň

Přihlášky a přijímačky

Termíny Dnů otevřených dveří naleznete zde.

Podmínky pro přijetí ke studiu

Poté, co nám odešlete nezávaznou přihlášku, vám obratem zavoláme a pozveme vás na přijímací pohovor (termín si můžete zarezervovat i sami ihned po odeslání přihlášky). Na pohovoru si popovídáme hlavně o tom, proč vás studium zajímá, co od něj očekáváte a čeho byste díky němu chtěli dosáhnout.

Podmínkou přijetí ke studiu do bakalářského programu je minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, pro přijetí na magisterské studium je podmínkou minimálně bakalářské vzdělání.

Přijímací pohovory probíhají každý všední den na našich pobočkách v Praze a Brně. Pohovory probíhají osobně i online.

  • Elektronická přihláška: 490 Kč

Aktuality

Doplňující informace

Důvodů, proč studovat AMBIS je mnoho :-)

Praktická výuka

Předměty vyučují nejen akademici, ale i odborníci z praxe. Propojují teoretické znalosti a praktické dovednosti. Díky tomu mají absolventi skvělé uplatnění.

Osobní přístup ke všem studentům

Nehrajeme si na striktní dělení vyučující vs. student. O své studenty pečujeme a jsme jim k dispozici kdykoliv potřebují poradit. Ve škole budujeme otevřenou a přátelskou atmosféru.

Zaměření

Naši studenti si volí své zaměření studia již v prvním semestru. Díky této výhodě si studium od samého začátku zaměříte na to, co vás nejvíc zajímá. Nabízíme více než 50 zaměření!

S matikou i bez ní

Některé naše obory matematiku obsahují, jiné ne. Každý si tak může vybrat obor dle svého gusta. Mezi obory bez matematiky patří Bezpečnostní management, Marketingová komunikace a Veřejná politika.

Cena Bc. oborů 23 900 Kč - 31 900 Kč za semestr

Cena Mgr. a Ing. oborů 27 900 Kč - 34 900 Kč za semestr

Podrobný ceník naleznete v sekci nejčastější dotazy.

Kontakt

AMBIS vysoká škola, a.s.

Lindnerova 575/1
180 00 Praha 8 - Libeň

Pobočky

POBOČKA BRNO

Šujanovo náměstí 356/1
602 00 Brno - střed

https://www.ambis.cz
+420 228 227 960
info@ambis.cz