O nás

ŠKODA AUTO Vysoká škola byla založena v roce 2000 společností ŠKODA AUTO a. s. Je jedinou školou v České republice, jejímž zakladatelem je velká nadnárodní společnost. V současné době jsme dynamicky se rozvíjející univerzita s rostoucími objemy smluvního výzkumu a s ambicí získat akreditaci doktorského studia. 

Nabízí unikátní bakalářské i navazující magisterské specializace kombinující ekonomické vzdělání s kvalitním technickým základem, dobrou jazykovou přípravou a praktickými znalostmi získanými během praxe, jež je nedílnou součástí bakalářského prezenčního studia. Studenti navazujícího magisterského studia si mohou zvolit tříměsíční stáž v rámci povinně volitelných předmětů. Praxi studenti nejčastěji vykonávají ve firmě ŠKODA AUTO, jejích dodavatelů, v široké síti partnerských společností školy nebo v zahraničí.

Výuka probíhá v českém nebo anglickém jazyce, v kombinované či prezenční formě. Výuka probíhá v Mladé Boleslavi a u vybraných specializací také v Praze.

V roce 2015 získala ŠKODA AUTO Vysoká škola mezinárodní akreditaci Accreditation Council for Business Schools and Programs.

Uplatnění absolventů

Naši absolventi se uplatňují od pozic v marketingu a PR, auditu, controllingu, logistice, technickém vývoji až po nákup – a to nejenom v oblasti automobilového průmyslu. O tom, že se jim v praxi výborně daří, svědčí i aktuální nulová nezaměstnanost absolventů ŠKODA AUTO Vysoké školy. Absolventi se uplatňují nejenom v České republice, ale i v zahraničí.

Web

Kde nás najdeš

ŠKODA AUTO VYSOKÁ ŠKOLA o.p.s.

Na Karmeli 1457
293 01 Mladá Boleslav

Přihlášky a přijímačky

Přijímací řízení do studia pro AR 2020/2021

Uchazeči do bakalářských i navazujících magisterských specializací jsou přijímáni BEZ PŘIJÍMACÍCH ZKOUŠEK.

  • Elektronická přihláška: zdarma

Aktuality

Doplňující informace

Výjezdy do zahraničí

Do zahraničí za praxí nebo za studiem - vycestovat s námi můžete na některou z více než 40 partnerských univerzit a do více než 32 partnerských podniků po celém světě (AUDI AG, ŠKODA AUTO Deutschland, VW Sverige, Bentley Motors Ltd. a mnoha dalších).

Akreditace a certifikace

Získejte k diplomu ještě něco navíc. V rámci studia u nás můžete po splnění určených podmínek zdarma získat řadu odborných certifikátů. Se záštitou České logistické asociace vydáváme certifikáty Logistický management I a Logistický management II, na naší pražské pobočce je možné získat certifikát IT management a ve spolupráci se společností ŠKODA AUTO a.s. jsme pro studenty připravili certifikát Nákupní expert.

Ubytování a stravování

ŠKODA AUTO Vysoká škola spolupracuje s několika soukromými ubytovacími zařízeními v Mladé Boleslavi. Všechna ubytovací zařízení pravidelně osobně navštěvujeme a prověřujeme. Doporučit můžeme proto například Penzion UNO, Domov dětí a mládeže či Ubytování Na Karmeli.

Stravovat se studenti mohou ve školní jídelně, která se nachází přímo v areálu školy. Ceny za hlavní jídlo se pohybují v rozmezí 25 - 50 Kč.

Kontakt

ŠKODA AUTO VYSOKÁ ŠKOLA o.p.s.

Na Karmeli 1457
293 01 Mladá Boleslav

Pobočky

Pobočka Praha

Ekonomická 957
148 00 Praha 4 - Kunratice

https://www.savs.cz/o-skole/kontakty
+420 326 823 071
info@is.savs.cz