Druhé kolo přijímacího řízení na Obchodně podnikatelské fakultě v Opavě

8. 6. 2011 | Aktuality

Slezská univerzita v Opavě, Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné, vypisuje druhé kolo přijímacího řízení do oborů bakalářského studia v prezenční či kombinované formě. Počty přijatých do jednotlivých oborů se budou odvíjet od počtu studentů přijatých v prvním kole přijímacího řízení.

Termín podání přihlášky a dokladu o úhradě administrativního poplatku je do 20. srpna 2011. Přihlášku lze podat pouze v elektronické podobě na webových stránkách fakulty.

Přijímací zkouška je jednotná pro všechny studijní programy a je písemná. Tvoří ji test studijních předpokladů v rozsahu středoškolské úrovně znalostí z ekonomie, společenského přehledu a matematiky. Konat se bude 6. září 2011.

Více informací o druhém kole přijímacího řízení lze nalézt na stránkách www.studujopf.cz a www.slu.cz/opf/cz/.

Zdroj: https://www.studujopf.cz/

Další články k tématu

Pro podnikavé: studium opravdu nově, bez suchých teorií a skript

Pro podnikavé: studium opravdu nově, bez suchých teorií a skript

Obchodně podnikatelská fakulta Slezské univerzity získala – teprve jako druhá v ČR – akreditaci pro nový, unikátní studijní program Inovativní podnikání, který je založený na finském vzdělávacím konceptu Team Academy®. Jedná se o studijní program, který se zcela vymyká zaběhlým standardům. Studenti se neučí v klasických posluchárnách, ale v týmech, ve kterých již v 1. ročníku studia zakládají reálnou …

Vysokoškoláci se loni do škol téměř nepodívali, středoškoláci absolvovali on-line přes polovinu výuky

Vysokoškoláci se loni do škol téměř nepodívali, středoškoláci absolvovali on-line přes polovinu výuky

Vysoké školy zely po většinu loňského roku prázdnotou. Většina univerzit musela totiž kvůli pandemii koronaviru od března 2020 přejít na distanční výuku. Výjimku dostaly pouze některé praktické předměty, které nešlo vyučovat on-line. Minulý rok tak do škol nejčastěji docházeli žáci prvního stupně základních škol a žáci speciálních škol. Studenti středních škol na jaře strávili doma …