Studujte tam, kde je na vás studium vidět
Přivřete oči a představte si sami sebe v budoucím světě. Jaká v něm bude vaše role, co budete umět a budou vám tyto znalosti v rychle se vyvíjejícím světě k něčemu? Do čeho se tedy po maturitě pustit, aby to mělo pro vaše uplatnění opravdový smysl. Podívejte se kolem sebe a možná zahlédnete školu, která se právě v těchto dnech stává jednou z největších soukromých univerzit v České republice. Ano, mluvíme o Panevropské univerzitě, ve které se spojily dvě silné vysoké školy - Vysoká škola obchodní v Praze a Vysoká škola podnikání a práva. Jejím klíčovým přívlastkem je označení profesní univerzita, místo, kde se starají především o odpovědi na otázku, kterou jsme si položili na začátku, jaké bude vaše praktické uplatnění v budoucnosti.

Kde nás najdeš

Panevropská univerzita

Spálená 76/14
110 00 Praha 1 – Nové Město