Zahraniční stáž

I středoškoláci mohou vyjet za studiem za hranice!

Popularita zahraničních studijních stáží každým rokem roste ruku v ruce s tím, jak expanduje i jejich nabídka. Tyto zahraniční pobyty však dávno nejsou doménou vysokoškoláků – zpestřit a hlavně obohatit své studium si jimi mohou také středoškoláci. Možností výběru mají sice trochu méně, ale vybrat se určitě dá.

číst více

Jsem absolvent. A co dál?

Končíte školu a nevíte, jakým směrem se ubírat dál? Možností je hned několik – můžete pokračovat v dalším studiu, začít pracovat, podnikat, a nebo se třeba poohlédnout po tom, co se absolventům nabízí za humny naší republiky…

Spolupráce české a zahraniční VŠ

Studenti mají možnost během svého působení na české vysoké škole studovat nebo pracovat na zahraničních školách a zároveň tak objevovat neznámé kraje, učit se cizí jazyk a poznávat nové lidi. To vše jim umožňuje zejména přeshraniční spolupráce mezi vysokými školami a dalšími vzdělávacími institucemi.

číst více

Nabídka studijních programů a oborů či jiných možností sebevzdělávání pro absolventy VŠ

Mnoho lidí považuje úspěšné absolvování bakalářského či magisterského studia za vrchol vysokoškolského vzdělávání, jemuž už nemůže následovat nic jiného než nástup do zaměstnání. Ti více světa a možností dalšího vzdělávání znalí však vědí, že v sebevzdělávání lze pokračovat i později.