Nabídka studijních programů a oborů či jiných možností sebevzdělávání pro absolventy VŠ

17. 8. 2010 | Stojí za přečtení

Mnoho lidí považuje úspěšné absolvování bakalářského či magisterského studia za vrchol vysokoškolského vzdělávání, jemuž už nemůže následovat nic jiného než nástup do zaměstnání. Ti více světa a možností dalšího vzdělávání znalí však vědí, že v sebevzdělávání lze pokračovat i později.

Zdroj: Stock.XCHNG

Další články k tématu

Zájem o Erasmus letos vzroste, věří organizátoři

Zájem o Erasmus letos vzroste, věří organizátoři

Kvůli pandemii koronaviru celkový počet studijních a pracovních výjezdů v rámci programu Erasmus klesl o tisíce. Předběžné odhady však naznačují, že zájem o vycestování by mohl opět vzrůst. Přispět by k tomu mohly i on-line kurzy. „Pandemie se na mezinárodních výjezdech podepsala velmi výrazně. Ale myslím si, že vzrostla chuť institucí spolupracovat on-line formou,“ popsala ředitelka Domu …

Erasmus dal světu miliardu dětí. Co ještě jste o programu nevěděli?

Erasmus dal světu miliardu dětí. Co ještě jste o programu nevěděli?

Program Erasmus umožňuje již od osmdesátých let minulého století studentům v evropských zemích vycestovat a získávat zkušenosti. Od roku 2014 byl program „vylepšen“ na Erasmus+. Díky tomu se teď do programu mohou zapojit také například učitelé nebo jiní odborníci na vzdělání. Evropská komise nyní odhalila 10 faktů, které jste o Erasmu nejspíš nevěděli. Pár studentů, desítka …