O nás

Jsme soukromá vysoká škola Unicorn University a poskytujeme bakalářské a magisterské vzdělání v oblasti IT, datové analýzy a businessu. Nabízíme moderní výukové metody, jako jsou online studijní materiály, ale i prakticky orientovanou výuku, jež je založena na seminářích, celosemestrálních projektech, hackatonech a intenzivních workshopech. Navíc se můžete zapojit do Double Degree programu, který souvisí se studiem v zahraničí. Díky němu je možné získat hned dva bakalářské tituly v rámci jednoho studia, a to český a zahraniční (Bc. & BA). 

Studenti na naší univerzitě kvitují především individuální přístup. Kromě toho máme také stoprocentní uplatnění absolventů, kteří si kariéru budují nejen v Česku, ale i v zahraničí. Velká část z nich si najde práci ještě v průběhu studia, a to díky povinným praxím, které si můžete zajistit v našich partnerských firmách jako Unicorn, Microsoft, Allianz, KPMG nebo Pojišťovna VZP. Naši pedagogové jsou zkušení odborníci z praxe, kteří se živí vývojem softwaru nebo působí na řídicích pozicích a mohou předávat znalosti z reálných projektů, na kterých se podílí i studenti. Příkladem je třeba projekt, který je vytvářen pro CERN. Jedná se o produkční databázi pro vnitřní detektor experimentu ATLAS, jež bude kolem roku 2024 uvedena do provozu. Dalším příkladem je vývoj softwaru pro Lawrence Berkeley National Laboratory. I díky těmto projektům můžete získat zkušenosti s prací na mezinárodní úrovni a cenné kontakty.

Web

Kde nás najdeš

Unicorn University

V Kapslovně 2767/2
130 00 Praha 3

Přihlášky a přijímačky

Přijímací řízení probíhá online formou přes aplikace Skype, nebo Whatsapp, termíny jsou individuální, dle domluvy. Jehož cílem je primárně zjistit motivaci a očekávání uchazeče od studia a identifikovat přibližnou úroveň anglického jazyka. Přijímací pohovor trvá přibližně 20 minut.

  • Elektronická přihláška: 500 Kč

SCIO testy

Tato škola akceptuje výsledky SCIO testů.

Obecné studijní předpoklady

Výsledek pro přijetí: 50 %

Vyzkoušet test

Aktuality

Doplňující informace

Školné

Školné začíná na 45 000 Kč za rok pro bakalářské studijní programy. Pro magisterské studium je školné 65 000 Kč za rok. Studium probíhá v českém nebo anglickém jazyce, podle čehož se také mění výše školného. Studenti mohou studovat jak v prezenční formě studia, ale také ve formě studia při práci nebo v distanční formě studia.

Online Dny otevřených dveří

Každý měsíc pořádáme online dny otevřených dveří. Zájemcům je představena naše škola, studijní programy i formy, výukové materiály a další. Po prezentaci školy je čas na dotazy. Termíny naleznete zde.

Kontakt