O nás

Jsme soukromá vysoká škola Unicorn University a poskytujeme bakalářské a magisterské vzdělání v oblasti IT, datové analýzy a businessu. Nabízíme moderní výukové metody, jako jsou online studijní materiály, ale i prakticky orientovanou výuku, jež je založena na seminářích, celosemestrálních projektech, hackatonech a intenzivních workshopech. Navíc se můžete zapojit do Double Degree programu, který souvisí se studiem v zahraničí. Díky němu je možné získat hned dva bakalářské tituly v rámci jednoho studia, a to český a zahraniční (Bc. & BA).

Studenti na naší univerzitě kvitují především individuální přístup. Kromě toho máme také stoprocentní uplatnění absolventů, kteří si kariéru budují nejen v Česku, ale i v zahraničí. Velká část z nich si najde práci ještě v průběhu studia, a to díky povinným praxím, které si můžete zajistit v našich partnerských firmách jako Unicorn, Microsoft, Allianz, KPMG nebo Pojišťovna VZP. Naši pedagogové jsou zkušení odborníci z praxe, kteří se živí vývojem softwaru nebo působí na řídicích pozicích a mohou předávat znalosti z reálných projektů, na kterých se podílí i studenti. Příkladem je třeba projekt, který je vytvářen pro CERN. Jedná se o produkční databázi pro vnitřní detektor experimentu ATLAS, jež bude kolem roku 2024 uvedena do provozu. Dalším příkladem je vývoj softwaru pro Lawrence Berkeley National Laboratory. I díky těmto projektům můžete získat zkušenosti s prací na mezinárodní úrovni a cenné kontakty.

Kde nás najdeš

Unicorn University

KCD4 - Kolbenova 942/38a
190 00 Praha 9 - Vysočany

Přihlášky a přijímačky

Přijímací řízení probíhá online formou přes aplikace Skype, nebo Whatsapp, termíny jsou individuální, dle domluvy. Jehož cílem je primárně zjistit motivaci a očekávání uchazeče od studia a identifikovat přibližnou úroveň anglického jazyka. Přijímací pohovor trvá přibližně 20 minut.

• Elektronická přihláška: 500 Kč

SCIO testy

Tato škola akceptuje výsledky SCIO testů.

Obecné studijní předpoklady

Výsledek pro přijetí: percentil 50

Vyzkoušet test

Školné

Studium probíhá v českém nebo anglickém jazyce, podle čehož se také mění výše školného. Studenti mohou studovat jak v prezenční formě studia, ale také ve formě studia při práci nebo v distanční formě studia.

Forma studia                 Školné v AR 2024-2025
Bc. full time studium 75.000 Kč
Bc. part time studium 70.000 Kč
Bc. distanční studium 65.000 Kč
Bc. full time studium (EN) 95.000 Kč
Bc. distanční studium (EN) 90.000 Kč
Mgr. studium 75.000 Kč

Online Dny otevřených dveří

Každý měsíc pořádáme online dny otevřených dveří. Zájemcům je představena naše škola, studijní programy i formy, výukové materiály a další. Po prezentaci školy je čas na dotazy. Termíny naleznete zde.

Kde probíhá výuka?

Unicorn University