Online den otevřených dveří Unicorn University

16. 3. 2023 | Aktuality

Online den otevřených dveří Unicorn UniversityUnicorn University, prestižní soukromá vysoká škola se sídlem v Praze, pořádá každý měsíc online den otevřených dveří pro zájemce o bakalářské a magisterské studijní obory. Tyto akce poskytují příležitost pro studenty, aby se seznámili s unikátními vzdělávacími programy, který nabízí tato instituce.

Na online dni otevřených dveří se účastníci setkají se specialisty ze studijního oddělení, kteří jim poskytnou podrobné informace o kurzech, výukových metodách a zkušenostech, které mohou získat během svého studia na Unicorn University.

Online den otevřených dveří nabízí příležitost pro virtuální prohlídku kampusu, včetně knihovny, učeben a dalších zařízení, které jsou k dispozici pro studenty. Účastníci se také mohou dozvědět o možnostech financování studia, podpůrných službách a dalších benefitech, které Unicorn University nabízí svým studentům.

Kromě toho, že online den otevřených dveří umožňuje zájemcům seznámit se s vysokoškolským programem, je také skvělou příležitostí pro všechny zúčastněné položit otázky a získat informace z první ruky. Akce se konají v přátelské a neformální atmosféře, což umožňuje účastníkům získat lepší představu o tom, zda je Unicorn University správnou volbou pro jejich budoucí kariéru.

Vzhledem k tomu, že se online den otevřených dveří koná každý měsíc, zájemci mají dostatek času na plánování své účasti. Registrace je zdarma a otevřená pro každého, kdo má zájem se dozvědět více o Unicorn University. Zájemci si mohou zaregistrovat svou účast zde.

Další články k tématu

Studium u nás na FBMI ČVUT dává smysl

Biomedicínské inženýrství 21. století je jedním z nejperspektivnějších vědních oborů současnosti. O biomedicínské techniky a inženýry je v dnešní době velký zájem jak ve zdravotnictví, tak ve firmách, či ve výzkumných pracovištích. Pokud vás láká práce s nejmodernějšími zdravotnickými přístroji, pak je studium biomedicínské techniky a biomedicínského inženýrství na Fakultě biomedicínského inženýrství ČVUT pro vás skvělou volbou. Třetinu […]

číst více

Dny otevřených dveří na ČZU – zažijte jedinečný univerzitní kampus

Vyberte si z více než 140 bakalářských a magisterských programů studium, které vás bude bavit! Přijďte se podívat na Dny otevřených dveří, které se budou konat 19. a 20. ledna 2024 od 9:00 do 15:00 hodin v kampusu České zemědělské univerzity v Praze na Suchdole. Na jednotlivých fakultách poznáte naše studijní programy, budete mít příležitost […]

číst více

Přemýšlíte o studiu IT?

Fakulta informačních technologií ČVUT v Praze nabízí studium všech oblastí informatiky a otevře vám cestu do všech odvětví. Určitě je důležité studovat to, co vás baví a dává vám smysl. Ještě váháte? Přečtěte si odpovědi na ty nejdůležitější otázky, které vám pomohou se rozhodnout. Co můžu přesně na FIT ČVUT studovat? Můžete si vybrat z […]

číst více