Přípravné kurzy k přijímací zkoušce na FP VUT v Brně

2. 2. 2015 | Aktuality

Fakulta podnikatelská Vysokého učení technického v Brně (FP VUT) pořádá v dubnu další z přípravných kurzů k přijímacímu řízení do bakalářských studijních oborů. Elektronické přihlášky do nich je možné podávat prostřednictvím stránek FP VUT do 31. března 2015.

Obsahově totožný kurz bude probíhat ve dvou termínech: vždy v pátek odpoledne (15:00 – 20:00 hod.) a v sobotu dopoledne (8:30 – 13:30 hod.). Páteční termíny připadají na 10., 17. a 24. dubna 2015, sobotní pak na 11., 18. a 25. dubna 2015. Kurz zahrnuje celkem 18 vyučovacích hodin (á 45 min.), přičemž jedna hodina bude věnována úvodní informaci o náplni přijímací zkoušky a podrobnému vymezení znalostí pro test z anglického jazyka, tři hodiny informatice a 14 hodin úlohám řešitelského typu z Testu studijních předpokladů.

Všechny lekce se uskuteční na půdě FP VUT (Kolejní 2906/4, Brno – Královo Pole). Kurzovné činí 1.550,– Kč. Více na www.fbm.vutbr.cz.

Zdroj: www.fbm.vutbr.cz

Další články k tématu

Studujte a přitom objevujte svět

Chcete studovat a zároveň objevovat svět, zažít dobrodružství a věnovat se smysluplné práci? Zajímá vás příroda, exotické země a rozmanité kultury? Láká vás mezinárodní prostředí nebo chcete studovat v angličtině? Pokud ano, tak objevte možnosti studia na Fakultě tropického zemědělství České zemědělské univerzity v Praze (ČZU). Fakulta tropického zemědělství nabízí jedinečnou příležitost pro studující, kteří […]

číst více

Tereza o studiu na FP TUL: Jsme tady taková rodinka

Studentka Tereza S. se před čtyřmi lety přihlásila na Fakultu přírodovědně-humanitní a pedagogickou Technické univerzity v Liberci (FP TUL) a protože je v posledním semestru, její studium bakaláře pomalu končí. Proč by neměnila a proč by FP TUL doporučila i vám? Vyučující znají své studentky a studenty jménem FP TUL nabízí celou řadu pedagogických studijních […]

číst více