Přípravné kurzy k přijímací zkoušce na FP VUT v Brně

2. 2. 2015 | Aktuality

Fakulta podnikatelská Vysokého učení technického v Brně (FP VUT) pořádá v dubnu další z přípravných kurzů k přijímacímu řízení do bakalářských studijních oborů. Elektronické přihlášky do nich je možné podávat prostřednictvím stránek FP VUT do 31. března 2015.

Obsahově totožný kurz bude probíhat ve dvou termínech: vždy v pátek odpoledne (15:00 – 20:00 hod.) a v sobotu dopoledne (8:30 – 13:30 hod.). Páteční termíny připadají na 10., 17. a 24. dubna 2015, sobotní pak na 11., 18. a 25. dubna 2015. Kurz zahrnuje celkem 18 vyučovacích hodin (á 45 min.), přičemž jedna hodina bude věnována úvodní informaci o náplni přijímací zkoušky a podrobnému vymezení znalostí pro test z anglického jazyka, tři hodiny informatice a 14 hodin úlohám řešitelského typu z Testu studijních předpokladů.

Všechny lekce se uskuteční na půdě FP VUT (Kolejní 2906/4, Brno – Královo Pole). Kurzovné činí 1.550,– Kč. Více na www.fbm.vutbr.cz.

Mějte přehled o vysokých školách:


Nevíte, co studovat? Za 5 minut to zjistíte!    Spustit test

Zdroj: www.fbm.vutbr.cz

Další články k tématu

Rozjet podnikání při studiu? Studentům VUT s tím pomůže nové centrum

Rozjet podnikání při studiu? Studentům VUT s tím pomůže nové centrum

Studentům nedávno otevřeného oboru na Vysokém učení technickém rozhodně nebude chybět praxe. Podmínkou pro přijetí na obor Podnikání a rozvoj malé firmy totiž je, že ve druhém ročníku studenti rozjedou vlastní business. S tím jim má nyní pomoci nově otevřené centrum Inrofo Lab. „První ze studentských firem vznikne již v lednu příštího roku. Studentům pomůžeme radou …

číst více
Termíny pro podání přihlášky na VŠ - březen 2020

Termíny pro podání přihlášky na VŠ - březen 2020

Máme pro Vás kompletní přehled vysokých škol a fakult, které mají uzavírku pro podání přihlášek na vysokou školu nejpozději do 31.3.2020:   Česká zemědělská univerzita v Praze - Provozně ekonomická fakulta  - Fakulta tropického zemědělství - Technická fakulta - Fakulta životního prostředí - Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů - Institut vzdělávání a poradenství   …

číst více