Kaufland jako zaměstnavatel v novém dizajnu a s mottem „Čas na změnu“

12. 2. 2021 | Uplatnění studentů a absolventů

zamestnavatel_kauflandZačátkem února společnost Kaufland uvádí do života nový dizajn své zaměstnavatelské značky a podpoří ho rozsáhlou HR kampaní.

„Snažíme se dostat se tak blízko našich cílových skupin, jak to jen jde. A právě tam – v autentických a pro ně jedinečných okamžicích, je oslovit. Opouštíme zavedené cesty HR marketingu a snažíme se v lidech nejprve nastartovat úvahy o jejich práci, kariéře, budoucnosti. Věříme, že při procházce se psem nebo při běhu, při vychutnávaní si ranní kávy nebo při jízdě autem, člověk o těchto věcech nejvíc přemýšlí. A pokud si u toho uvědomí, že právě nastal čas na změnu, jsme tu my a dáme mu to, po čem touží. Chceme se dostat do bodu nula při rozhodování o zaměstnání – chceme na pár vteřin člověka zastavit a nechat ho položit si otázky a rozhodnout se,“  říká Viera Uríková, vedoucí oblasti Recruiting a HR marketing.

Nový dizajn je skutečně jedinečný a inovativní. Upouští od prezentace zaměstnanců v práci, ponechává lidi v jejich běžném životě a motivuje je přemýšlet a rozhodnout se. Po vyřčená věty Je čas na změnu. ho Kaufland přitáhne k sobě. Oslovení potenciálních zaměstnanců je přímé a poukazuje na výhody každé nabízené pracovní pozice, vždy podle toho, o co člověk v té své jedinečné chvíli stojí.

Komunikační prostředky kampaně mají nezaměnitelný a ucelený styl – všechny informace a inzeráty jednoznačně asociují Kaufland – výrazná viditelnost díky použití červené barvy a zachycení cílových skupin v jejich civilním živote. Tak, jak to všichni dobře známe.

Je i u Vás „Čas na změnu“?

 

 

Další články k tématu

Trainee program u TOP zaměstnavatele

Trainee program u TOP zaměstnavatele

Máš ukončené vysokoškolské vzdělání a chuť stát se profíkem v oboru? Zkus u společnosti Kaufland Česká republika roční Trainee program a převezmi zodpovědnost hned od samého začátku. Poznáš všechny naše oblasti, budeš pracovat na svěřeném projektu a zaučení dostaneš od těch nejlepších. Startujeme, tak nečekej a přihlas se už teď!   Co tě u nás …

Vybrali jste si správně? Zjistěte, na jakou práci se hodíte

Vybrali jste si správně? Zjistěte, na jakou práci se hodíte

Studium často určuje, jakým směrem se budou ubírat vaše kariérní kroky. Prakticky v každém oboru je ale nabídka pestrá a požadavky na konkrétních pozicích se různí. Jak si tedy vybrat směr, kterým se po studiu budete ubírat a jak zjistit na jakou práci se hodíte? Zjistěte, kým jste Může vám to připadat jako klišé, ale jestli …