Kaufland Česká republika

2. 2. 2021 | Inspirace

zamestnavatel_kauflandJsme lídři na trhu s potravinami. Zakládáme si na rychlosti, kvalitě a vstřícnému jednání se zákazníky. Kromě České republiky působíme i v dalších 7 zemích Evropy a stále expandujeme. Někteří již možná ví, že jsme dceřinou společností skupiny Schwarz. Na českém trhu jsme poprvé představili v roce 1998, kdy jsme u nás otevřeli historicky první prodejnu. Nejsme však jen prodejna, máme také dvě logistická centra, vlastní masozávod a centrálu se širokou škálou uplatnění.

» VÍCE O NÁS, JAKO ZAMĚSTNAVATELI

 

Co nabízíme studentům:

» Volné pracovní pozice

Přehled aktuálních volných pozic pro studenty a absolventy.

» Trainee Program

Ideální příležitost, jak začít budovat svou kariéru a mnohé se naučit z prostředí mezinárodní společnosti. Úspěšným absolventům Trainee Programu Kaufland zajistí komplexní příprava na pozice manažerů a specialistů.

» Brigáda

Máte týdně pár hodin volných a chceš si přivydělat? Na prodejny Kauflandu pravidelně hledáme pracovité kolegy, které láká dynamický chod prodejny a chtějí pestrou pracovní náplň.

 

Proč Kaufland?

Možná proto, že jsme úspěšná mezinárodní firma, která je dlohodobě v čele evropských i světových obchodních řetezců. Jsme jistotou stability a umožnujeme budovat kariéru.

» Rozhovory a videa

» Naše výhody a benefity

 

28_Centrála_marketing_editor_muž_PC

Jedna firma se stovkou příležitostí

Na naše prodejny pravidelně hledáme kolegy od brigádníků a asistentů prodeje až po vedoucí oddělení nebo vedoucí obchodních domů. V logistických centrech najdou uplatnění skladníci, řidiči vysokozdvižných vozíků nebo technici. Nebo se přidej k našim kolegům, kteří ctí tradiční poctivé řemeslo v kombinaci s těmi nejmodernějšími technologiemi při zpracovávání masa v našem masozávodu. Své zkušenosti a znalosti můžeš také uplatnit na pražské centrále, kde si vybereš přesně to pravé ořechové. Marketing? Nákup? Nebo Controlling? Mrkni se na náš výpis všech volných pozic a ozvi se nám.

 41_Centrála_recepční_PC

Společenská odpovědnost (CSR)

Podporujeme biodiverzitu a stavíme u našich obchodních domů komunitní zahrady a hmyzí hotely, jsme hrdým partnerem nadace Světluška, Loono, Paraple a spousty dalších projektů. Pro vysokoškolské absolventy každoročně spouštíme Trainee program, díky kterému nabízíme možnost stát se během roku profíkem v oboru. Již potřetí za sebou jsme navíc získali ocenění Top Employer, které udílí holandský institut na základě nastavení firemních HR procesů. A co ty, nenastal u tebe čas na změnu?

 

Video, aneb jidlo nás baví…

Galerie, aneb jak to u nás vypadá:

40_Centrála_admin_logistika_muž_PC

39_Centrála_admin_logistika_žena_PC

 

Kaufland_akce JSME TÝM: táhneme za jeden provaz.

davSPORTUJEME: ne vždy to je jen o práci.

 

Kde nás najdete?

Kaufland Česká republika v.o.s.
Centrála společnosti sídlí v Praze 6 a více než 135 prodejen Kaufland po celé České republice.

kontakt_kaufland

 

 

 

Další články k tématu

Kaufland jako zaměstnavatel v novém dizajnu a s mottem „Čas na změnu“

Kaufland jako zaměstnavatel v novém dizajnu a s mottem „Čas na změnu“

Začátkem února společnost Kaufland uvádí do života nový dizajn své zaměstnavatelské značky a podpoří ho rozsáhlou HR kampaní. „Snažíme se dostat se tak blízko našich cílových skupin, jak to jen jde. A právě tam – v autentických a pro ně jedinečných okamžicích, je oslovit. Opouštíme zavedené cesty HR marketingu a snažíme se v lidech nejprve nastartovat úvahy …

číst více
Trainee program u TOP zaměstnavatele

Trainee program u TOP zaměstnavatele

Máš ukončené vysokoškolské vzdělání a chuť stát se profíkem v oboru? Zkus u společnosti Kaufland Česká republika roční Trainee program a převezmi zodpovědnost hned od samého začátku. Poznáš všechny naše oblasti, budeš pracovat na svěřeném projektu a zaučení dostaneš od těch nejlepších. Startujeme, tak nečekej a přihlas se už teď!   Co tě u nás …

číst více
ŠAVŠ pomáhá modernizaci českého školství už 20 let

ŠAVŠ pomáhá modernizaci českého školství už 20 let

ŠKODA AUTO Vysoká škola je již 20 let lídrem ve vzdělávání budoucnosti. Od svého založení připravila na kariéru 1535 absolventů bakalářských studijních programů a 543 absolventů v navazujícím magisterském studiu. Program MBA absolvovaly desítky posluchačů. ŠKODA AUTO Vysoká škola nabízí unikátní ekonomické a technickoekonomické studijní programy, které kombinují ekonomické vzdělání s informatikou nebo strojírenstvím a elektrotechnikou, a …

číst více