University of New York in Prague

UNYP má novou víceprezidentku pro veřejné záležitosti

University of New York in Prague (UNYP) má nového člena výkonného vedení a to Ing. Evu Anderovou. Eva Anderová přijala pozici Viceprezidentky pro veřejné záležitosti. Jejím primárním úkolem bude přinést pozornost médií a veřejnosti na záležitosti týkající se VŠ vzdělání a soukromých vysokých škol za účelem porozumění tomu, jak University of New York in Prague  a …

POROVNÁNÍ OBORŮ: Žurnalistika a mediální studia

Na profesní dráhu mediálního odborníka připravuje studenty zástup veřejných i soukromých vysokých škol. Některé školy se zaměřují jen na určitý typ žurnalistiky, jiné pojímají média jako celek. Tento článek vám pomůže přiblížit specifika jednotlivých univerzit.

Speciál O OBORECH: MBA a LL.M. studium práva

Zvažujete posílení svého vzdělání v oblasti práva? Kromě „právnického“ MBA můžete získat také titul LL.M. K čemu jsou dobré a v čem se liší? A kde všude lze doplňující právnické vzdělání získat?

Zahraniční vysoké školy v Praze

Cizí jazyky jsou v současné době ceněné nejen při cestování, ale i při hledání zaměstnání. Jednou z možností, jak se v nich zdokonalit, je samotné studium různých oborů na zahraničních vysokých školách. Následující článek se věnuje takovým školám v Praze, můžete se ale i těšit na článek o školách mimopražských.

číst více

Přehled pražských soukromých škol, které ještě přijímají přihlášky

Rádi byste studovali, ale na státní školu jste se nedostali nebo jste nenašli tu pravou? Není potřeba věšet hlavu. Stále ještě se můžete stát plnohodnotným studentem, a to na některé soukromé škole. Mnohé z nich nabízí zajímavé obory, vysoce kvalitní výuku a s využitím stipendií jsou cenově dostupné. V tomto článku přinášíme seznam pražských škol, na které se právě teď můžete hlásit.