UNYP má novou víceprezidentku pro veřejné záležitosti

University of New York in Prague (UNYP) má nového člena výkonného vedení a to Ing. Evu Anderovou. Eva Anderová přijala pozici Viceprezidentky pro veřejné záležitosti. Jejím primárním úkolem bude přinést pozornost médií a veřejnosti na záležitosti týkající se VŠ vzdělání a soukromých vysokých škol za účelem porozumění tomu, jak University of New York in Prague  a vzdělávání na soukromýchVŠ zapadá do vzdělávacího ekosystému jako celku nejen v České Republice, ale i v celé Evropě.

“Toto je skvělé spojení, University of New York in Prague je považována za jednu z nejlepších anglicky vyučujících univerzit v zemi a já cítím, že moje znalosti a kvalifikace pomůžou přinést tyto informace veřejnosti. Je na čase, aby si Česká republika uvědomila, že je zde velký rozdíl mezi soukromými vysokými školami, ne všechny nabízejí stejně kvalitní vzdělání a UNYP je už 20 let synonymem znamenitosti jak v Čechách, tak v zahraničí. Je to znát hlavně při pohledu na studenty a absolventy,” říká Eva Anderová.

“Není to každý den, kdy někdo se zkušenostmi a kontakty jako je Eva Anderová, je k zastižení. Okamžitě jsme věděli, že ona bude skvělým člověkem, který nám pomůže s naší vizí ohledně vytvoření nejlepšího soukromého vysokoškolského vzdělání v anglickém jazyce pro střední

“Dlouholetý vztah UNYPu se State University of New York ve Spojených státech mluví sám za sebe. Úroveň univerzity, akreditace i procesy, které byly nutné k udržení tohoto vztahu i akreditace od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, jsou v poměru s ostatními univerzitami v České republice nadstandardní. Jsem skutečně pyšná, že mohu reprezentovat tuto prestižní univerzitu,” říká Anderová.

deže a tělovýchovy, jsou v poměru s ostatními univerzitami v České republice nadstandardní. Jsem skutečně pyšná, že mohu reprezentovat tuto prestižní univerzitu,” říká Anderová.

Eva Anderová má dlouholeté zkušenosti v diplomatickém a veřejném sektoru, aktuálně je na pozici čestného konzula Zambie v České republice a mezi předchozí zkušenosti patří pozice náměstkyně ministra financí pro mezinárodní vztahy v ČR. Mimo veřejný sektor byla Eva Anderová CEO a vydavatelem The Prague Post.


poradna@vysokeskoly.cz

Další články k tématu

Vyhraj 25 000 Kč na svůj maturitní ples. Stačí jedna fotka!

Vyhraj 25 000 Kč na svůj maturitní ples. Stačí jedna fotka!

Ještě dříve než se dostaví k maturitě, studenti středních škol čelí důležité společenské zkoušce – maturitnímu plesu. Před zraky svých rodičů, spolužáků a učitelů mají udělat první krok k dospělosti. To ale neznamená, že se maturitní večírek nemůže proměnit ve skvělou párty! Proto chce University of New York in Prague přispět 25 000 Kč jedné šťastné škole na jejich maturitní …

číst více