UNYP má novou víceprezidentku pro veřejné záležitosti

24. 2. 2018 | Tiskové zprávy

University of New York in Prague (UNYP) má nového člena výkonného vedení a to Ing. Evu Anderovou. Eva Anderová přijala pozici Viceprezidentky pro veřejné záležitosti. Jejím primárním úkolem bude přinést pozornost médií a veřejnosti na záležitosti týkající se VŠ vzdělání a soukromých vysokých škol za účelem porozumění tomu, jak University of New York in Prague  a vzdělávání na soukromýchVŠ zapadá do vzdělávacího ekosystému jako celku nejen v České Republice, ale i v celé Evropě.

“Toto je skvělé spojení, University of New York in Prague je považována za jednu z nejlepších anglicky vyučujících univerzit v zemi a já cítím, že moje znalosti a kvalifikace pomůžou přinést tyto informace veřejnosti. Je na čase, aby si Česká republika uvědomila, že je zde velký rozdíl mezi soukromými vysokými školami, ne všechny nabízejí stejně kvalitní vzdělání a UNYP je už 20 let synonymem znamenitosti jak v Čechách, tak v zahraničí. Je to znát hlavně při pohledu na studenty a absolventy,” říká Eva Anderová.

“Není to každý den, kdy někdo se zkušenostmi a kontakty jako je Eva Anderová, je k zastižení. Okamžitě jsme věděli, že ona bude skvělým člověkem, který nám pomůže s naší vizí ohledně vytvoření nejlepšího soukromého vysokoškolského vzdělání v anglickém jazyce pro střední a východní Evropu a zároveň nám pomůže komunikovat naše vize v České republice,” tvrdí Elias Foutsis, prezident University of New York in Prague.

“Dlouholetý vztah UNYPu se State University of New York ve Spojených státech mluví sám za sebe. Úroveň univerzity, akreditace i procesy, které byly nutné k udržení tohoto vztahu i akreditace od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, jsou v poměru s ostatními univerzitami v České republice nadstandardní. Jsem skutečně pyšná, že mohu reprezentovat tuto prestižní univerzitu,” říká Anderová.

Eva Anderová má dlouholeté zkušenosti v diplomatickém a veřejném sektoru, aktuálně je na pozici čestného konzula Zambie v České republice a mezi předchozí zkušenosti patří pozice náměstkyně ministra financí pro mezinárodní vztahy v ČR. Mimo veřejný sektor byla Eva Anderová CEO a vydavatelem The Prague Post.

Další články k tématu

Multisportovní aréna ponese jméno UNYP Arena

Multisportovní aréna ponese jméno UNYP Arena

University of New York in Prague dlouhodobě podporuje studenty ve zdravém a aktivním životním stylu. Nyní UNYP podniká v tomto směru další krok díky spolupráci s AC Sparta Praha, když propůjčuje své jméno názvu jednomu z největších a nejmodernějších pražských multisportovních zařízení. Na začátku září sportovní aréna v Praze 9, Podvinný Mlýn (známá dosud jako …

číst více
Future Females Prague navazuje partnerství s University of New York in Prague s cílem podpořit ženy v podnikání v ČR

Future Females Prague navazuje partnerství s University of New York in Prague s cílem podpořit ženy v podnikání v ČR

Future Females Prague je lokálním zastoupením globální organizace Future Females, která se zaměřuje na vzdělávání a podporu žen v podnikání. Partnerství s University of New York in Prague má za cíl podpořit aspirující podnikatelky ale i ženy, které už v businessu působí, v hledání správných zdrojů a informací nezbytných pro start nebo rozvoj jejich podnikání. V České …

číst více
UNYP otvírá nový MBA program ve spolupráci se slovinskou univerzitou

UNYP otvírá nový MBA program ve spolupráci se slovinskou univerzitou

University of New York in Prague v září zahájila spolupráci se slovinskou vysokou školou GEA College sídlící v Lublani. Obě univerzity sdílí tentýž cíl – chtějí odborně připravovat budoucí lídry v podnikání. Jejich společný MBA program se tedy zaměří především na rozvíjení praktických znalostí. Větší část studia proběhne v Lublani, ale některé přednášky se uskuteční v Praze. Přednášky budou vést …

číst více