PR články

Škola základ života, říká se. Své o tom ví i David Kašper, absolvent vysoké školy NEWTON College.

Kdybych šel na klasickou biflovací vysokou školu, nikdy bych nebyl tam, kde jsem, říká úspěšný mladý podnikatel.

číst více

Nově zakreditovaná 1. soukromá vysoká škola uměleckého výtvarného zaměření – ART & DESIGN INSTITUT

Nově zakreditovaná 1. soukromá vysoká škola uměleckého výtvarného zaměření – ART & DESIGN INSTITUT – má za sebou 1. semestr. Jak se jí podařilo etablovat, co nabízí, čím je originální?

číst více

Na Vysoké škole polytechnické Jihlava vznikla aplikace pro porotce, automatizace minipivovaru i 3D LED krychle

V červnu a září tohoto roku probíhaly na Vysoké škole polytechnické Jihlava státní závěrečné zkoušky včetně obhajob bakalářských prací. Ne jinak tomu bylo na katedře elektrotechniky a informatiky, kde své bakalářské práce obhajovali studenti oborů Počítačové systémy a Aplikovaná informatika.

číst více

Příprava na testy OSP (NSZ) a TSP MU zdarma?

Dva projekty, které bezplatně pomohou při přípravě.

Desítky tisíc studentů každoročně projdou v rámci přijímaček na VŠ testováním Obecných studijních předpokladů (OSP) v rámci Národních srovnávacích zkoušek či Testy studijních předpokladů Masarykovy univerzity (TSP MU). Vzdělávací agentura kurzy-fido.cz připravuje pro uchazeče dvě bezplatné služby, které uchazečům pomohou při přípravě.

číst více

VELKÁ BRITÁNIE NEJDOSTUPNĚJŠÍ STUDIJNÍ DESTINACÍ – STUDOVAT V BRITÁNII NIKDY NEBYLO SNAZŠÍ

University of Worcester je jedna z nejrychleji se rozvíjejících univerzit ve Velké Británii – s více než trojnásobným počtem přihlášek než před sedmi lety roste ve srovnání s ostatními britskými univerzitami nadprůměrným tempem.

Adam Gráf – moje cesta na University of Worcester

Worcester jsme si ihned všichni zamilovali. Již od začátku tu o nás bylo skvěle postaráno a lidé z univerzity jsou všichni hrozně moc ochotní a vstřícní. Můžeme za nimi přijít s jakýmkoliv problémem a oni udělají maximum pro to, aby nám ho pomohli vyřešit.

ÚSPĚŠNÍ STUDENTI PŘÍRODOVĚDECKÉ FAKULTY UJEP

Přírodovědecká fakulta UJEP v Ústí nad Labem se může pochlubit úspěšnou šňůrou studentů za velmi krátkou dobu.

číst více

Druhé kolo přijímacího řízení na FEL ZČU – šance pro všechny maturanty i bakaláře

Fakulta elektrotechnická Západočeské univerzity v Plzni otevírá druhé kolo přijímacího řízení do bakalářských a navazujících oborů pro akademický rok 2014/15 – pro denní i kombinované studium.