Za jazyky do Evropy aneb Studium jazyků jinak

1. 11. 2011 | Aktuality

Za jazyky do Evropy aneb Studium jazyků jinak – to je název akce, kterou 8. listopadu 2011 pořádá Eurocentrum Liberec. Uskuteční se v přednáškovém sále univerzitní knihovny ve Voroněžské ulici a určena je všem zájemcům z řad široké veřejnosti.

Jejím hlavním cílem je formou prezentací na různá témata představit návštěvníkům rozličné formy studia a zejména pak možnosti využití cizích jazyků. Program bude rozdělen na dopolední část, která se uskuteční v sekci anglického a francouzského jazyka, a část odpolední, situovanou německé sekci.

Celá akce se koná pod záštitou paní Heleny Neumannové, která působí jako vedoucí sekce německého jazyka katedry cizích jazyků Ekonomické fakulty Technické univerzity v Liberci a vedoucí sekretariátu Akademického koordinačního střediska v Euroregionu Nisa. Vstup na seminář je zdarma.

Bližší informace o programu akce a způsobech registrace najdete na stránkách zpravodaje TUL.

Zdroj: tuni.tul.cz

Další články k tématu

Na ekonomickou fakultu do Liberce se ještě můžete dostat, i když vám zatím chybí maturita!

Na ekonomickou fakultu do Liberce se ještě můžete dostat, i když vám zatím chybí maturita!

S příchodem koronaviru se na Ekonomické fakultě Technické univerzity v Liberci nezastavil čas. Jenom jsme se na začátku chvilku nadechli, rozkoukali a pak začali naše činnosti realizovat tak, jak se v dané chvíli dalo a mohlo. A hlavně tak, abychom pomohli studentům. Jak těm, kteří již jsou těmi „našimi“, čili vídáme se s nimi na výuce (jasně, v tomto …

číst více
TUL vyvíjí unikátní motorku. O její technologii má zájem i Jawa

TUL vyvíjí unikátní motorku. O její technologii má zájem i Jawa

Technologická univerzita v Liberci se podílí na vývoji jedinečného stroje. Její krosový motocykl na elektrický pohon má zásluhou své výkonné baterie dojezd sto kilometrů. Jedná se o unikát a zájem o něj má i známý výrobce motorek Jawa. „Naším cílem bylo, aby měla motorka zajímavý výkon při důstojném dojezdu. Chtěli jsme dosáhnout minimálně sta kilometrů …

číst více