Studentská soutěž ČEEP 2014

31. 8. 2015 | Aktuality

Společnost TOP EXPO pořádá již 13. ročník studentské soutěže ČEEP 2014. Soutěž je každoročně vypisována v rámci tradiční celostátní soutěže s názvem ČESKÝ ENERGETICKÝ A EKOLOGICKÝ PROJEKT | STAVBA | INOVACE.

Cílem soutěže je propagace principů pasivní výstavby budov mezi budoucími architekty a projektanty, zvyšování znalostí v oblasti energetické efektivnosti, využívání materiálů a technologií podporujících trend úspor energie, využívání obnovitelných zdrojů energie a také zachování a zlepšení životního prostředí pro budoucí generace.

Soutěž je určena studentům se zaměřením na přípravu, realizaci a provoz staveb, techniku, ekonomiku, architekturu, životní prostředí a ekologii a obecně studentům technických oborů s ohledem na úspory a racionalizaci využití energie, životní prostředí, využití alternativních zdrojů energie, ekologii a šetrné využití energie v zemědělství, dopravě apod. Zúčastnit se mohou jak jednotlivci, tak i celé týmy. Práce přihlášeny do soutěže musí splňovat minimálně kritéria odpovídající požadavkům semestrální práce a musí být projednána s vedoucím práce v termínu mezi 1. 1. 2014 a 30. 9. 2015. Nejzazší termín pro registraci přihlášených prací je 2. 10. 2015 do 17:00 hod.

Bližší informace o soutěži najdete na stránkách pořadatele.

Zdroj: www.top-expo.cz

Další články k tématu

Hodnocení univerzit: Nejsnadněji najdou zaměstnání absolventi technických oborů

Hodnocení univerzit: Nejsnadněji najdou zaměstnání absolventi technických oborů

V nejnovějším žebříčku Quadrelli Simmons, který hodnotil úspěšnost absolventů univerzit na pracovním trhu, zvítězily na plné čáře technické obory. Ačkoliv žebříček nehodnotil školy přímo podle studijních programů, na předních příčkách se umístily univerzity právě s tímto zaměřením. České univerzity skončily ve druhé a třetí stovce.   Jedním z hlavních kritérií, podle kterých QS univerzitám přidělovalo body, byla spolupráce …

číst více