Pedagogická fakulta UPOL vyhlašuje druhé kolo

6. 6. 2013 | Aktuality

Pedagogická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci vyhlašuje 2. kolo přijímacího řízení do dvouoborového kombinovaného studia. Kombinace jsou otevírány jako mezifakultní studium s Přírodovědeckou fakultou UP v Olomouci. Přírodovědecká fakulta zajišťuje výuku Geografie a Učitelství geografie. Přihlášky je možné podávat do 14. června 2013. Přijímací zkoušky se nekonají.

Přehled otvíraných bakalářských oborů:

• Informační výchova se zaměřením na vzdělávání a Geografie
  • Matematika se zaměřením na vzdělávání a Geografie
  • Německý jazyk se zaměřením na vzdělávání a Geografie
  • Základy technických věd a informačních technologií pro vzdělávání a Geografie

Přehled otvíraných magisterských oborů:

• Učitelství matematiky pro 2. stupeň základních škol a Učitelství geografie pro střední školy
  • Učitelství základů technických věd a informačních technologií pro střední školy a 2. stupeň základních škol a Učitelství geografie pro střední školy.

Zdroj: stránky fakulty