Jaká je budoucnost učení? Zapojte se do soutěže

30. 10. 2013 | Aktuality

„Představ si budoucnost učení – uvolni svůj jedinečný potenciál“ – to je název soutěže vyhlášené Evropskou platformou občanské společnosti pro celoživotní učení. Zapojit se do ní můžete zasláním obrázku nebo fotografie do 10. listopadu 2013.

Soutěžit můžete v následujících kategoriích:

1. Prostředí k učení: učíme se vždy a všude. Kde a s kým byste se učili nejraději?
  2. Rozmanitost v učení: mottem Evropy je „sjednoceni v rozmanitosti“. Jaké různé způsoby učení je možné využít pro rozdílné typy žáků a studentů?
  3. Učíci se Evropa: Evropská unie přispívá k naší budoucnosti. Jak můžeme žít, učit se a utvářet Evropu?

Hlavní výhrou je jízdenka InterRail Global Pass, která umožňuje držiteli volné cestování vlakem po třiceti zemích Evropy. Deset nejlepších prací bude navíc vystaveno v Evropském parlamentu během Týdne učení pořádaného od druhého do šestého prosince letošního roku.

Pravidla soutěže najdete na webových stránkách Evropské platformy občanské společnosti pro celoživotní vzdělávání nebo na jejích facebookových stránkách.

Zdroj: webové stránky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy