Fakulta tropického zemědělství ČZU vypisuje 2. kolo přijímaček

28. 6. 2014 | Aktuality

Fakulta tropického zemědělství (FTZ) při České zemědělské univerzitě v Praze vypisuje 2. kolo přijímacího řízení pro bakalářské i magisterské o­bory.

V bakalářském programu se mohou studenti hlásit na obory Zemědělství tropů a subtropů a Trvale udržitelný rozvoj tropů a subtropů, mezi vypsané navazující magisterské obory patří Sustainable Rural Development in the Tropics and Subtropics, Animal and Food Science in the Tropics and Subtropics, Wildlife Managment in the Tropics and Subtropics, Tropical Crop Management and Ecology, International Development and Agricultural Economics, Tropical Forestry and Agroforestry.

Přihlášky do 2. kola přijímacích zkoušek pro bakalářské a navazující magisterské obory na FTZ ČZU v Praze je možné podávat od 2. 6. do 4. 7. 2014 pouze elektronicky na http://prijimacky.czu.cz. Uchazeči mají možnost vyzkoušet si vzorové testy z biologie, matematiky a anglického nebo českého jazyka na www.ftz.czu.cz.

Přijímací zkoušky proběhnou dne 4. 8. 2014 – formou písemných testů pro obory bakalářské a formou ústních pohovorů v anglickém jazyce pro navazující magisterské obory. Výsledky o přijetí či nepřijetí ke studiu budou zveřejněny do 5 dnů od data přijímací zkoušky.

Zdroj: www.czu.cz

Další články k tématu

Střední školy ruší odvolání u přijímaček

Střední školy ruší odvolání u přijímaček

Zatímco v předchozích letech měli uchazeči o studium na střední škole možnost podat odvolání v případě, že skončili těsně pod stanovenou hranicí nutnou k přijetí, letos tomu tak nebude. Odvolání totiž nahradí takzvané nové rozhodnutí. Důvodem je snaha zjednodušit a urychlit přijímací proces na střední školy. Princip nového systému, který školy zavedly kvůli epidemii covid-19, spočívá v tom, že …

číst více