EXIT – soutěž pro studenty výtvarných škol

30. 4. 2015 | Aktuality

30.000 korun může získat ten, kdo se zapojí do soutěže pořádané Fakultou umění a designu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem s názvem EXIT. Jedná se již o její 7. ročník a má charakter bienále. Zapojit se do ní mohou všichni studenti českých a slovenských vysokých uměleckých škol se studijním oborem Výtvarná umění.

Vyvrcholením soutěže je výstava nejlepších projektů v Galerii Emila Filly v Ústí nad Labem, vydání katalogu k výstavě finalistů a poskytnutí stipendia pro hlavního vítěze soutěže. Součástí ceny pro vítěze je i termín samostatné autorské výstavy v roce 2016 v Galerii Kostka, MeetFactory Praha. Kromě vyplněné přihlášky je třeba nejpozději do 13. června 2015, 23:59 hod., organizátorovi předložit popis projektu (max. dvě strany A4), vizuální dokumentaci projektu, fotodokumentaci dosud realizovaných projektů a prací (max. 10 snímků) a CV v předem dané podobě.

To vše je možné zaslat buď na e-mail cena.exit@gmail.com, nebo případně fyzicky na CD, DVD nebo i v tištěné podobě na korespondenční adresu pořadatele. Více informací o soutěži najdete zde.

Zdroj: www.fud.ujep.cz

Další články k tématu

První česká vysokorychlostní trať povede nejspíš přes Ústí nad Labem

První česká vysokorychlostní trať povede nejspíš přes Ústí nad Labem

Z Prahy do Ústí trvá cesta vlakem zhruba 70 minut, plus mínus nějaká ta hodinka dvě zpoždění. Pokud plánujete studium na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně a za vzděláním budete pravidelně dojíždět, můžete se možná do budoucna těšit na to, že do školy pojedete šinkansenem a cesta se vám zkrátí na méně než polovinu!   Momentálně je …

číst více
OBOROVÝ SERIÁL – kam se hlásit, když chci chránit životní prostředí – část I

OBOROVÝ SERIÁL – kam se hlásit, když chci chránit životní prostředí – část I

Pokud vám není lhostejné, co se děje s přírodou kolem vás a chtěli byste se nějak aktivně zapojit do její ochrany, máte na výběr z mnoha vysokoškolských oborů, které vás na tuto profesní dráhu připraví. A protože oborů zabývajících se ekologií a enviromentalistikou je opravdu hodně, připravili jsme pro vás hned dva přehledy.  V prvním díle se mimo …

číst více