Téma:chci studovat techniku

32. ročník mezinárodní konference Nekonvenční zdroje elektrické energie

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií, VUT v Brně a Česká elektrotechnická společnost pořádá již 32. ročník mezinárodní konference NEKONVENČNÍ ZDROJE ELEKTRICKÉ ENERGIE (NZEE). Letošní ročník se koná od 5. 9. do 7. 9. 2011.

21. ročník mezinárodní konference Radioelektronika klepe na dveře

Ústav radioelektroniky Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně a další technické univerzity pořádají již 21. ročník mezinárodní konference Radioelektronika. Letošní ročník se koná od 19. až 20 dubna. 2011 v hotelu Myslivna v Brně – Kohoutovicích.

Farnell Technologický den na FEKT VUT v Brně

Dne 17. 2. 2011 proběhl na Ústavu mikroelektroniky již druhý Technologický den se společností Farnell.

číst více

Technické vzdělání a konkurenceschopnost na VŠB-TUO

Souvislost mezi vzděláním a konkurenceschop­ností je více než zřejmá. V době, kdy průmyslové firmy hlásají, že jim do budoucna scházejí tisíce technických absolventů je zřejmé, že již nelze sázet na levnou pracovní sílu, ale je třeba nabídnout mnohem víc.

Přednáška o člověku, energii a jaderné energetice na Univerzitě Pardubice

Ve středu 2. března se na Fakultě elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice – v posluchárně H1 (v budově fakulty, na náměstí Čs. legií 565) – uskuteční od 10 hodin přednáška „Člověk, energie a jaderná energetika“.

Studenti VŠB-TU Ostrava o svém studiu v zahraničí

„Kdo zvládne fakultní jazykové testy, nemusí se studijního pobytu v zahraničí obávat,“ shodují se absolventi Ekonomické fakulty VŠB-TU Ostrava. Jaké jsou jejich zkušenosti se studiem v Řecku, Koreji, Anglii a Finsku?

číst více

Akademický senát Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice zvolil kandidáta na funkci děkana pro funkční období do roku 2015

Ve středu 16. února v dopoledních hodinách zvolil Akademický senát Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice kandidáta na funkci děkana pro další čtyřleté období do roku 2015 – je jím současný děkan fakulty prof. Ing. Petr Lošťák, DrSc.

číst více

Akademický senát Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice volí kandidáta na funkci děkana

V úterý 8. února v odpoledních hodinách se akademické obci Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice představí kandidáti na funkci děkana pro další čtyřleté období.

číst více

Výstavba nové budovy Fakulty elektrotechniky a informatiky začne již v polovině února!

Po více než pěti letech přípravných prací slavnostně převzal v pondělí 7. 2. 2011 rektor VŠB-TU Ostrava prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc., v doprovodu proděkana pro výstavbu a spolupráci s průmyslem Fakulty elektrotechniky a informatiky doc. Ing. Jana Žídka, CSc., na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy v Praze Rozhodnutí o poskytnutí dotace na výstavbu nové budovy FEI.

Speciál O OBORECH: Multimédia v ekonomické praxi

Baví vás web, fotky, video či grafika? Nebo od každého trochu a rádi byste se po škole dobře uplatnili? Obraťte pozornost k novému oboru, který spojuje umění, ekonomiku a management v jeden dynamický a efektivní celek.