Téma:chci studovat techniku

Student VŠB-TUO má šanci vyhrát půlroční stáž ve stáji Renault týmu formule 1!

Student Fakulty strojní Vysoké školy báňské-Technické univerzity Ostrava Marek Gebauer se jako jediný z České republiky a Slovenska probojoval mezi 170 účastníky do celosvětového finále Altran Engineering Academy 2010 a má tak šanci stát se jedním ze dvou vítězů, kteří se na dobu 6 měsíců stanou regulérními členy týmu Formule 1 ve stáji Renault.

Exotický nádech studia na FEKT VUT v Brně

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií (FEKT) VUT v Brně má za sebou dlouholetou spolupráci se zahraničními univerzitami z celého světa. Jednou z hlavních partnerských zemí je Sýrie, tato země z Blízkého východu posílá do Brna desítky studentů, a také akademických pracovníků.

FEKT na veletrzích Autosalon & Autotec 2010

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií (FEKT) se představila na společném stánku VUT v Brně u příležitosti brněnských veletrhů Autosalon & Autotec 2010. Nejen exponáty byly prezentovány na tomto veletrhu, ale také možnosti studia na fakultě.

číst více

Letní elektrochemická škola a Pracovní setkání fyzikálních chemiků a elektrochemiků

Od 23. do 25 června 2010 se na Mendelově univerzitě v Brně uskuteční Pracovní setkání fyzikálních chemiků a elektrochemiků a setkání mladých elektrochemiků.

VUT v Brně akademickým mistrem ČR ve florbale

Vysokoškolský florbalový tým VUT v Brně získal o víkendu 5. – 6. června zlaté medaile na finálovém turnaji Akademického mistrovství ČR. O tento velký úspěch se tým z moravské metropole pral s dalšími pěti vysokoškolskými týmy, které prošly sítem regionálních kol.

FEKT VUT: Maturanti mají šanci na vysokou školu i nyní

(26. května 2010, Brno) Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií (FEKT) VUT v Brně vyhlásila druhou šanci pro studenty, kteří se chtějí přihlásit na vysokou školu. FEKT nabízí kvalitní vzdělání na moderní fakultě s tradicí.

Regionální finále studentských společností na FEKT VUT v Brně

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií (FEKT) Vysokého učení technického v Brně uspořádala se svým partnerem Junior Achievement (JA) regionální finále studentských společností. Své projekty a prezentační dovednosti představilo 12 studentských organizací z celé Moravy. Ti měli za úkol představit svůj předmět podnikání, získat si na svou stranu odbornou porotu a prosadit své myšlenky a záměry.

Opavská univerzita otvírá nový obor – Multimediální techniky

Toužíte po oboru technickém a přitom tvůrčím? Chcete aby vaše studium bylo tak trochu o umění a zároveň o fyzice? Nechcete se vzdát kultury ani techniky? Pak je pro vás možná řešením nově otevřený obor na Slezské univerzitě v Opavě – Multimediální techniky. Pozn. Článek byl aktualizován dne 21. 11. 2009 (-hus-)