PR články

17. ročník studentské soutěže a konference STUDENT EEICT 2011 se blíží

Studenti Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií a Fakulty informačních technologií VUT v Brně se mohou těšit na další ročník populární soutěžní konference. Tento rok na ně čeká rozšíření o nové odborné sekce a hodnotné ceny pro ty nejúspěšnější.

číst více

Masarykova univerzita otevřela stránku pro uchazeče o studium na Facebooku

Na Facebooku je dnes asi každý a od ledna oficiálně taky Masarykova univerzita. Vytvořila stránku Studuj na MUNI, která oslovuje uchazeče o studium. Každý tu může sledovat aktuální informace o přijímačkách a podávání přihlášek, které končí 28. února. Studenti i uchazeči o studium se tu navíc mohou zapojit do soutěže o nejsledovanější video na téma: Důvod proč studovat na Masarykově univerzitě.

Velká ISIC soutěž o 7x notebook Lenovo

Ježíšek s ISIC chodí v tomto roce na konci ledna – ptáš se proč? V ledu se totiž dozvíš, jestli jsi právě Ty vyhrál/a některý ze sedmi notebooků Lenovo nebo některou z poukázek od knihkupectví Neouxor!

Metropolitní univerzita Praha

Metropolitní univerzita Praha poskytuje vysokoškolské vzdělávání v sedmi bakalářských, sedmi magisterských a třech doktorských oborech.

FOTOSOUTĚŽ!

Vyhlášení výherců!

Nové obory na Metropolitní univerzitě Praha

Metropolitní univerzita Praha otevírá od října dva nové akreditované obory. Jedná se o navazující magisterský obor Regionální studia a mezinárodní obchod a doktorský obor Mezinárodní a regionální vztahy v průmyslovém vlastnictví. Pro kvalifikované učitele, kteří dosáhli úplného vysokoškolského vzdělání učitelství a kteří si chtějí rozšířit aprobaci o anglický jazyk, jsou otevřeny dva nové programy Učitelství anglického jazyka pro 2. stupeň ZŠ a Učitelství anglického jazyka pro SŠ.