Youth to Business Fórum

15. 5. 2012 | Aktuality

Youth To Business Fórum 2012 je projekt, který umožní talentovaným českým studentům, společnostem a zástupcům veřejné sféry diskutovat a vzdělávat se v oblasti business trendů v externím prostředí.

V letošním roce se fórum uskuteční 24. května od 9:00 na půdě Vysoké školy ekonomické v Praze.

Začíná se úvodním slovem, následují tréninky od společností a známých osobností. Po obědě budou následovat panelové diskuse a workshopy, během kterých se aktivně zapojíme do rozvoje podnikání v České republice.

Fórum je určeno pro všechny studenty vysokých škol, kterým není lhostejná jejich budoucí kariéra, ale ani budoucí vývoj české společnosti.

Registrace na akci je kompletně zdarma, je ale závazná a probíhá přes internetový formulář.

Informace a podrobný program naleznete na stránkách AIESEC nebo na facebookovém profilu.

Koncept navazuje na úspěšná fóra Youth To Leadership 2011, Youth To Business 2011 a Business Skills Training Summit 2011.

Zdroj: internetové stránky AIESEC