Studentské fórum

Youth to Business Fórum

Youth To Business Fórum 2012 je projekt, který umožní talentovaným českým studentům, společnostem a zástupcům veřejné sféry diskutovat a vzdělávat se v oblasti business trendů v externím prostředí. V letošním roce se fórum uskuteční 24. května od 9:00 na půdě Vysoké školy ekonomické v Praze. Začíná se úvodním slovem, následují tréninky od společností a známých osobností. Po obědě budou následovat panelové …

číst více

Jakub Svoboda ze Studentského fóra: nové maturitě uškodila její „přepolitizovanost“

Nová maturita se rok co rok dostává na přetřes v politických debatách, na stránkách novin a koneckonců i mezi samotnými studenty, kterých se týká především. Není vůbec divu, že všeobecný zmatek, nedostatek informací a neustálé změny některé z nich mobilizovaly natolik, že se rozhodli budovat informační osvětu mezi budoucími maturanty sami.

číst více