VŠE opět zvolena nejlepší ekonomickou školou v regionu

3. 11. 2010 | Aktuality

Dne 28. října 2010 byly v rámci konference Eduniversal World Convention vyhlášeny nejlepší ekonomické univerzity, které jsou rozřazeny do devíti regionů a voleny rektory a děkany prestižních vysokých škol.

Nejlepší ekonomickou vysokou školou v reginou střední a východní Evropy pro rok 2010 byla již potřetí zvolena Vysoká škola ekonomická v Praze. Jednotlivé školy jsou v rankingu Eduniversal oceňovány od jedné do pěti palem, podle výsledků v oblasti internacionalizace VŠE získala všech pět palem.

Do stovky nejlepších ekonomických škol na světě se z regionu střední a východní Evropy dostaly pouze VŠE a varšavská School of Management. Více informací o metodologii a dalších ohodnocených školách najdete zde.

Zdroj: tisková zpráva VŠE