Univerzita Pardubice nově nabízí infoservis pro uchazeče o studium

22. 10. 2010 | Aktuality

Univerzita Pardubice zavádí novou službu pro uchazeče o studium. Ti, kdo mají zájem studovat právě na této univerzitě, se mohou nově zaregistrovat na univerzitních stránkách pro odběr aktuálních zpráv z jedné či více fakult a následně zdarma a pravidelně dostávat veškeré informace týkající se přijímacího řízení na svůj e-mail.

Univerzita Pardubice uvádí, že tento elektronický infoservis bude zahrnovat mimo jiné také ukázky testů z minulých let, tipy, jak správně vyplnit přihlášku či informace o stravování v menze, o kolejích a životě v univerzitním kampusu. Registrovaní zájemci o studium si touto cestou budou moci také připomenout důležité termíny a dozví se, jak přesně postupovat v různých fázích přijímacího řízení.

Aby univerzita podpořila zájem studentů o takovýto informační bulletin, nabízí každému stému registrovanému zájemci dárek v podobě 2GB flashdisku.

Zdroj: Webové stránky Univerzity Pardubice

Další články k tématu

Podzim na Univerzitě Pardubice ve znamení akcí pro studenty a veřejnost

Všemi barvami podzimu bude od října hrát Univerzita Pardubice. Kromě toho, že tam startuje akademický rok, připravila škola také celou řadu akcí, a to nejen pro studenty. V plánu jsou besedy, přednášky a nebo třeba výstava obrazů. „Akademický rok vždy startujeme s novou energií a akcemi pro naše studenty i veřejnost. Univerzita Pardubice vzdělává zájemce všech […]

číst více

Studujte a přitom objevujte svět

Chcete studovat a zároveň objevovat svět, zažít dobrodružství a věnovat se smysluplné práci? Zajímá vás příroda, exotické země a rozmanité kultury? Láká vás mezinárodní prostředí nebo chcete studovat v angličtině? Pokud ano, tak objevte možnosti studia na Fakultě tropického zemědělství České zemědělské univerzity v Praze (ČZU). Fakulta tropického zemědělství nabízí jedinečnou příležitost pro studující, kteří […]

číst více