Startuje holčičí vědecko-technická soutěž

8. 11. 2012 | Aktuality

České vysoké učení technické v Praze hledá studentky gymnázií a středních škol, které pracují ve škole nebo i mimo školu na projektu z oblasti techniky a vědy, nebo mají v hlavě zajímavý nápad. Tři nejlepší práce budou odměněny cenami v podobě poukázek v celkové hodnotě 22 000 Kč.

Soutěžící musí zpracovat svůj nápad ve formě power pointové prezentace na maximálně deset snímků. Text musí obsahovat názorné grafy, obrázky a fotografie. Soutěžit mohou jednotlivci i dívčí týmy. Projekt je nutno přihlásit nejpozději do 30. listopadu. Slavnostní prezentace prací a vyhlášení vítězů se bude konat v pondělí 10. 12. 2012 od 14:00 v prostorách Národní technické knihovny v pražských Dejvicích. Více informací zde.

Loňskou soutěž vyhrála Šárka Vávrová. Studentka Střední průmyslové školy elektrotechniky a informatiky uspěla s projektem elektronické časomíry.

Zdroj: www.holkypozor.cz