Staň se FELákem v Plzni!

21. 2. 2019 | Aktuality

foto_fel_405_256(1)

Pokud chcete mít po studiu jistou práci, škola s technickým zaměřením je pro vás jasná volba. Techniků je totiž momentálně na trhu zoufale málo. Špičkový odborník v oboru se z vás může stát díky studijním programům, které letos otevírá Elektrotechnická fakulta Západočeské univerzity v Plzni.

Fakulta s dlouhou historií a moderními laboratořemi. Kvalitní pedagogové, kteří si zakládají na individuálním přístupu a podporují kreativitu a projekty svých studentů. Kampus v Plzni, městě kultury. To všechno nabízí plzeňská FEL.

Pokud by vám bylo čtvrté největší české město v budoucnu malé, můžete využít program mobility, a vyjet studovat do zahraničí, a to jak do zemí Evropské unie, tak i do vzdálenějších koutů světa.

Studovat zde můžete nejen elektrotechniku ale i informatiku! Ve studijních programech Elektrotechnika a informatika a Aplikovaná elektrotechnika můžete vybírat celkem z pěti bakalářských oborů:

Elektronika a telekomunikace

Elektrotechnika a energetika

Komerční elektrotechnika

Technická ekologie

Aplikovaná elektrotechnika

50811798_291804041534881_7109860042567843840_o

Fakulta přímo spolupracuje s předními firmami a společnostmi v oblasti elektrotechniky a informatiky. Díky tomu může svým studentům zajistit praxi i cenné kontakty do budoucna.

Líbí se Vám naše stránky?


Nevíte, co studovat? Za 5 minut to zjistíte!    Spustit test

Na FEL berou bez přijímaček! Přihlásit se můžete vyplněním online přihlášky zde. Termín odeslání je 15. dubna 2019.

Další články k tématu

Váháš s přihláškou? Tipy na zajímavé obory

Váháš s přihláškou? Tipy na zajímavé obory

Nalejme si čistého vína. Při výběru vysoké školy nejsme tak racionální, jak se snažíme tvářit (minimálně před středoškolskými profesory a rodiči). Zohledňujeme, jestli škola není moc blízko (chci pryč od rodičů a chci to hned), nebo naopak moc daleko (mama hotel není zas tak špatný). Ale taky to, jak v daném městě vypadají koleje a vysokoškolský …

číst více
Zahraniční studenty láká na české VŠ kvalita i bezpečí

Zahraniční studenty láká na české VŠ kvalita i bezpečí

Počet zahraničních studentů v České republice se za posledních 15 let sedminásobně zvýšil. Kolik jich tedy u nás aktuálně studuje a jaké obory a města si nejčastěji vybírají? Na českých státních a soukromých univerzitách studuje zhruba 300 tisíc studentů, z toho je více jak 43 tisíc cizinců. Naprostá většina z nich studuje vysokou školu v českém jazyce, tedy bezplatně. …

číst více