Staň se FELákem v Plzni!

21. 2. 2019 | Aktuality

foto_fel_405_256(1)

Pokud chcete mít po studiu jistou práci, škola s technickým zaměřením je pro vás jasná volba. Techniků je totiž momentálně na trhu zoufale málo. Špičkový odborník v oboru se z vás může stát díky studijním programům, které letos otevírá Elektrotechnická fakulta Západočeské univerzity v Plzni.

Fakulta s dlouhou historií a moderními laboratořemi. Kvalitní pedagogové, kteří si zakládají na individuálním přístupu a podporují kreativitu a projekty svých studentů. Kampus v Plzni, městě kultury. To všechno nabízí plzeňská FEL.

Pokud by vám bylo čtvrté největší české město v budoucnu malé, můžete využít program mobility, a vyjet studovat do zahraničí, a to jak do zemí Evropské unie, tak i do vzdálenějších koutů světa.

Studovat zde můžete nejen elektrotechniku ale i informatiku! Ve studijních programech Elektrotechnika a informatika a Aplikovaná elektrotechnika můžete vybírat celkem z pěti bakalářských oborů:

Elektronika a telekomunikace

Elektrotechnika a energetika

Komerční elektrotechnika

Technická ekologie

Aplikovaná elektrotechnika

50811798_291804041534881_7109860042567843840_o

Fakulta přímo spolupracuje s předními firmami a společnostmi v oblasti elektrotechniky a informatiky. Díky tomu může svým studentům zajistit praxi i cenné kontakty do budoucna.

Na FEL berou bez přijímaček! Přihlásit se můžete vyplněním online přihlášky zde. Termín odeslání je 15. dubna 2019.

Další články k tématu

INFOGRAFIKA: Zájem o technické obory roste. Uchazečů o studium na VŠ ale celkově ubylo

INFOGRAFIKA: Zájem o technické obory roste. Uchazečů o studium na VŠ ale celkově ubylo

Každý rok se mění statistiky toho, na jaké vysokoškolské obory se hlásí nejvíc studentů, ale několik oborů zůstává dlouhodobými favority – třeba právo a medicína. Nově to vypadá, že by se k těmto oblíbeným studijním směrům mohl přidat další – technika. Oproti minulému roku totiž vzrostl zájem o technické obory o celou desetinu. Konkrétně třeba České …

číst více
Jaké obory jsou nejvhodnější pro dálkové studium?

Jaké obory jsou nejvhodnější pro dálkové studium?

Vzhledem k současnému vývoji pandemie koronaviru to vypadá, že bude ještě dlouho trvat, než se život vrátí do zaběhnutých kolejí. Distanční výuka tu klidně může zůstat už na trvalo, byť třeba jen jako jedna z volitelných forem studia na vysoké škole. Jaké obory jsou pro on-line výuku nejvhodnější a jaké s nimi můžete najít uplatnění? Informační technologie Řadí …

číst více