Staň se FELákem v Plzni!

21. 2. 2019 | Aktuality

foto_fel_405_256(1)

Pokud chcete mít po studiu jistou práci, škola s technickým zaměřením je pro vás jasná volba. Techniků je totiž momentálně na trhu zoufale málo. Špičkový odborník v oboru se z vás může stát díky studijním programům, které letos otevírá Elektrotechnická fakulta Západočeské univerzity v Plzni.

Fakulta s dlouhou historií a moderními laboratořemi. Kvalitní pedagogové, kteří si zakládají na individuálním přístupu a podporují kreativitu a projekty svých studentů. Kampus v Plzni, městě kultury. To všechno nabízí plzeňská FEL.

Pokud by vám bylo čtvrté největší české město v budoucnu malé, můžete využít program mobility, a vyjet studovat do zahraničí, a to jak do zemí Evropské unie, tak i do vzdálenějších koutů světa.

Studovat zde můžete nejen elektrotechniku ale i informatiku! Ve studijních programech Elektrotechnika a informatika a Aplikovaná elektrotechnika můžete vybírat celkem z pěti bakalářských oborů:

Elektronika a telekomunikace

Elektrotechnika a energetika

Komerční elektrotechnika

Technická ekologie

Aplikovaná elektrotechnika

50811798_291804041534881_7109860042567843840_o

Fakulta přímo spolupracuje s předními firmami a společnostmi v oblasti elektrotechniky a informatiky. Díky tomu může svým studentům zajistit praxi i cenné kontakty do budoucna.

Na FEL berou bez přijímaček! Přihlásit se můžete vyplněním online přihlášky zde. Termín odeslání je 15. dubna 2019.

Další články k tématu

Studenti ZČU vytvořili návrh vesmírného pracoviště

Západočeská univerzita v Plzni si na konto připsala další úspěch. Šest týmů z celkem čtyř fakult univerzity vytvořilo návrh konstrukce a designu vesmírného pracoviště. Některé ze zázemí na testování dílů pro vesmírné programy by tak v budoucnu mohlo nést studentskou stopu. Objednávku univerzita získala od firmy Streicher, která se vesmírnému inženýrství věnuje dlouhodobě. V minulosti vyrobila například zkušební komoru […]

číst více

Studující Fakulty ekonomické ZČU přivítali tým z Marquette University

Externí faktory a šoky působící na byznys či regionální rozvoj bylo téma, kterému se letos během týdne věnovali čeští i američtí studující. Teď je čeká práce na společných projektech. V letošním roce uplynulo 30 let od podepsání společného memoranda o spolupráci mezi Západočeskou univerzitou v Plzni a Marquette University (MU) v americkém Milwaukee. Jedním z […]

číst více