Sponze a promoce na fakultě zdravotnických studií Univerzity Pardubice

28. 6. 2010 | Tiskové zprávy

Ve středu 30. června se v univerzitní aule uskuteční slavnostní bakalářská sponze a magisterské promoce 91 absolventů studijního programu Ošetřovatelství FAKULTY ZDRAVOTNICKÝCH STUDIÍ.

V 10:00 hodin dopoledne obdrží při slavnostním akademickém obřadu z rukou děkana fakulty prof. MUDr. Arnošta Pellanta, DrSc. 43 absolventek a 2 absolventi fakulty diplom „bakaláře“ za absolutorium bakalářského studijního programu Ošetřovatelství (v oboru Všeobecná sestra a Porodní asistentka). Odpoledne ve 13:00 hodin získá při slavnostní promoci 46 absolventek fakulty diplom „magistr“.

Magistra Eva Osičková obdrží Studentskou cenu rektora I. stupně za celkový prospěch studia „s vyznamenáním“ a vynikající úroveň a obhajobu diplomové práce „Audit ošetřovatelské dokumentace na kardiologickém oddělení“. Tři absolventky magisterského studia obdrží Studentskou cenu rektora II. stupně – magistry Dita Klikarová, Veronika Vymětalíková a Jana Špuláková. Všechny ceny jsou spojeny s finanční odměnou.

Slavnostní akademické obřady nových absolventů vysokoškolského studia – bakalářské sponze nebo magisterské promoce – proběhnou ještě na Dopravní fakultě Jana Pernera (1. a 9. července) a na Fakultě elektrotechniky a informatiky (2. července), zbývající pak v měsíci září a říjnu 2010.

Případné bližší informace:

Mgr. Jana Škvrňáková

proděkanka pro vnitřní záležitosti a vzdělávací činnost FZS

telefon 466 037 723

Ing. Valerie Wágnerová