Manažer roku – soutěž o nejlepší studentskou esej

23. 1. 2014 | Aktuality

Umíte dobře psát a zajímá vás management? Zapojte se do soutěže Manažer roku a vyhrajte laptop či mobil. Tematicky se soutěž zaměřuje na roli manažera a důsledky jeho rozhodnutí.

Vybrat si můžete ze dvou témat:

1. Jaká by měla být role úspěšného manažera v české společnosti (society)?

V rámci tohoto tématu je úkolem soutěžících zamyslet se nad dopady činnosti manažera na zákazníky, zaměstnance i veřejnost a stát, a také nad jeho morálními závazky a povinnostmi.

2. Jak srovnávat úspěšné manažery?

Cílem práce by mělo být navržení komplexního multikriteriálního modelu hodnocení úspěšného manažera. Model by měl poskytnout kvantitativní výsledky hodnocení, které se budou dát snadno porovnat.

Uzávěrka soutěže je 7. března do 12 hodin. Délka práce by neměla přesáhnout 15 normostran. Informace k formální úpravě a dalším náležitostem esejí naleznete na stránkách soutěže. Eseje zasílejte mailem na joklova@cma.cz. V prvním kole bude 31. března vybráno deset finalistů, kteří spolu budou soutěžit ve druhém kole o první tři místa. Všichni finalisté vyhrají věcné ceny, na vítěze pak čekají laptopy a mobily. Autoři nejkvalitnějších esejí budou 24. dubna 2014 pozváni na slavnostní galavečer za účasti čtyř set manažerů, vrcholných politiků a médií.

Soutěž vyhlašuje Svaz průmyslu a dopravy ČR, Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR a Česká manažerská asociace ČR jako vyhlašovatelé soutěže Manažer roku. Mediálním partnerem soutěže je magazín Studenta.

Zdroj: webové stránky www.manazerroku.cz

Zdroj fotografie: Stock.Xchange

Další články k tématu

Rozjeď svoji spisovatelskou kariéru! Přehled soutěží, kam se přihlásit

Prorazit ve světě literatury není vůbec snadné. Jednou z cest je úspěch v literární soutěži. Ne všechny jsou ale otevřené lidem vysokoškolského věku. Přinášíme přehled těch, určených i pro dospělé začínající spisovatele. Přihlásit se do nich stihnete ještě letos! Montaignova cena Téma: Esej z oblasti románské literatury (francouzské, italské, portugalské, španělské) Rozsah: Maximálně 10 tisíc znaků včetně mezer Uzávěrka: […]

číst více

Nemáš vysokou školu? Prestižní titul již za jeden rok – studium BBA a LL.B.

Ústav práva a právní vědy působí na trhu vzdělávání přes 20 let, hlavní pozornost na sebe strhávají programy MBA a LL.M., kromě těchto dvou vlajkových lodí Ústav práva nabízí studijní programy BBA a LL.B., které jsou designované pro zájemce bez vysoké školy i manažerské praxe. Programy BBA a LL.B. poskytují základní přehled v oblastech managementu […]

číst více

Nevybírejte MBA studium jen podle ceny

Na pomyslné visačce je u studia MBA obvykle uvedená poměrně vysoká cifra. Finanční částka, jakou nevydáváte každý den. Přesto by neměla být tím hlavním faktorem, podle kterého se budete při výběru řídit. Prozkoumejte detailně, co za své peníze dostanete. Je užitečné nepohlížet na finanční částku, kterou plánujete do MBA studia investovat, jako na pouhou útratu. […]

číst více