Přírodovědecká fakulta UK připravuje specializovanou školku

10. 9. 2012 | Aktuality

V samém srdci Prahy vznikne specializovaná školka Rybička, která městským dětem poskytne kontakt s přírodou. Mateřinka bude sídlit v sousedství Botanické zahrady Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy. Otevření je naplánováno na březen příštího roku. Přírodovědecká fakulta, rozšíří nevelký počet vysokoškolských institucí, které poskytují na akademické půdě předškolní vzdělávání. Více v článku Mateřské školky na vysokých školách.

Součástí školky se vzdělávacím programem obohaceným o přírodovědné zaměření bude přírodovědná dílna, zookoutek, keramická dílna s pecí, ale i zahrádka upravená pro potřeby dětí. Zařízení nabídne dvacet míst pro předškoláky od 2,5 roku. Realizace a prvních 15 měsíců provozu školky bude hrazeno z Operačního programu Praha – Adaptabilita.

Mějte přehled o vysokých školách:


Nevíte, co studovat? Za 5 minut to zjistíte!    Spustit test

Zdroj: www.natur.cuni.cz

Další články k tématu

Vyber si tu správnou vejšku! Univerzita Karlova ti nabízí tradici, špičkovou kvalitu a téměř 600 studijních programů!

Vyber si tu správnou vejšku! Univerzita Karlova ti nabízí tradici, špičkovou kvalitu a téměř 600 studijních programů!

PŘIPOJ SE NA „NA KARLOVKU ONLINE“. UŽ TUHLE SOBOTU 28. LISTOPADU OD 9 HODIN! V době, která nepřeje osobním setkáním a studentský veletrhům, vám představíme studijní nabídku Univerzity Karlovy on-line. Náš živý přenos začíná už v sobotu 28. listopadu v 9 hodin ráno na webu www.nakarlovku.cz. Formou chatů se můžete ptát na to, co vás zajímá – ať …

číst více