Přihlaste se do nultého ročníku a vyhrajte v soutěži

23. 8. 2013 | Aktuality

Chcete se příští rok hlásit na vysokou školu? Máte-li už jasno v tom, který obor vás nejvíc láká, můžete se právě touto dobou přihlašovat na nulté ročníky. Tam je možné si studium vyzkoušet, dozvědět se něco z vašeho oboru, seznámit se s dalšími zájemci o něj a především se lépe připravit na přijímací zkoušky. Server Kampomaturitě.cz současně vyhlašuje soutěž pro všechny zájemce o nulté ročníky, kteří se přihlásí do kurzu do poloviny září.

Soutěžící si musí zvolit jeden z kurzů agentury Amos z nabídky serveru (nesmí však jít o bloky či jiné kratší kurzy), dát „like“ Facebookové stránce Kampomaturitě.cz a do 15. září kurz uhradit. Vyhrát je pak možné jednu z následujících cen:

  • iPhone 32 GB
  • Sedací vak Haci od www.sakypaky.cz
  • 6× kupon na slevu 300 Kč od www.silver.ag
  • 3× kniha Jak si vybudovat fantastickou paměť od www.grada.cz
  • Parfém James Bond 007
  • Pokerová sada
  • 30 Kč slevový kupón na objednávku knih, publikací a CD pro každého účastníka, který splní podmínky

Ceny kurzů se pohybují od 5.000 do 7.500,– Kč. Pokud vám ovšem jde především o přípravu na přijímací zkoušky, zjistěte si včas, zda ji nultý ročník pokrývá – na velkém množství oborů se zkoušky konají z obecných studijních předpokladů či z jazyka. Tam, kde se nekoná oborový test, vám znalosti z nultého ročníku nemusí pomoci.

Nulté ročníky najdete nejen v nabídce serveru Kampomaturitě.cz. Jedním z dalších velkých poskytovatelů je společnost Tutor, zajímavou možností je vybrat si nultý ročník pořádaný přímo vybranou vysokou školou. Takovou možnost nabízí velké množství veřejných škol – po nabídce se dívejte jak na webových stránkách školy, tak i na stránkách zvolené fakulty.

Zdroj: www.isic.cz

Zdroj fotografie: Stock.Xchng

Další články k tématu

Již víme, jak by měly příští rok vypadat maturity a přijímací zkoušky

Již víme, jak by měly příští rok vypadat maturity a přijímací zkoušky

Ministerstvo školství nedávno představilo změny u přijímacích zkoušek a maturit, které se projeví na jaře. Podobu přijímacích zkoušek na čtyřleté studijní obory s maturitou si nově budou určovat ředitelé škol. Budou si moct vybrat, jestli k přijímačkám využijí jednotnou zkoušku od Cermatu anebo zorganizují školní zkoušku. U státních maturit se změní především to, že studenti již nebudou …

číst více
Logická olympiáda Mensy zná své vítěze. Letos soutěž probíhala prezenčně i on-line

Logická olympiáda Mensy zná své vítěze. Letos soutěž probíhala prezenčně i on-line

Navzdory omezením způsobeným epidemiím covid-19 zvládla Mensa uspořádat celorepublikové finále tradiční Logické olympiády. „Každý den jsme sledovali vývoj situace, připravovali různé scénáře, ale nevyvíjelo se to moc nadějně. Nějaký čas to opravdu vypadalo, že letos skončíme už krajskými koly,“ sdělila Zuzana Poláková, koordinátorka Logické olympiády z Mensy ČR. Změnám se nicméně olympiáda přece jen nevyhnula. Studenti …

číst více