Obléknout se do barev Masarykovy univerzity můžete nově i v Telči

17. 6. 2019 | Aktuality

DSCF6700Nejenom v Brně nyní najdete obchod nabízející trička, mikiny a další merch Masarykovy univerzity. K původnímu obchodu sídlícímu v útrobách brněnského kina Scala nyní přibyl další ve 100 kilometrů vzdálené Telči.

„Spuštěním Munishopu v Telči reagujeme především na poptávku našich návštěvníků. Jde ale i o prezentaci univerzitní značky v místě, které patří v letních měsících k nejnavštěvovanějším turistickým cílům na Vysočině,“ vysvětluje Jaroslav Makovec, ředitel Univerzitního centra Telč.

Telčský Munishop byl otevřen u příležitosti oslav 100. výročí Masarykovy univerzity. Najdete ho hned vedle místního zámku v historickém centru města. Kromě univerzitního oblečení a dalších reklamních předmětů jsou v nově otevřeném obchodě k dostání také tituly z nakladatelství Munipress. Pokud byste do Munishopu chtěli zavítat, můžete tak učinit ve všední dny od osmi do šestnácti hodin, o víkendu až do devatenácti hodin.

Po nákupech pak můžete využít další služby Univerzitního centra. To nabízí studijní programy v rámci celoživotního vzdělávání, letní kurzy i různé přednášky a konference.

Kdyby se vám v horkých letních dnech nechtělo cestovat do Telče ani do Brna, jako další variantu můžete využít internetový Munishop.

Zdroj: muni.cz

Další články k tématu

Masarykova univerzita v Antarktidě? Výstava 100 příběhů odhaluje zajímavosti školy

Masarykova univerzita v Antarktidě? Výstava 100 příběhů odhaluje zajímavosti školy

Výstava 100 příběhů Masarykovy univerzity, kterou škola pořádá v rámci oslav 100 let od svého založení, se nově přesunula do Univerzitního centra v Telči. Shlédnout ji můžete zdarma každý den až do konce září. V panelové expozici s vám naskytne pohled napříč roky brněnské univerzity. Narazíte tu na příběhy významných osobností, studentů i absolventů či projektů spojených s …

číst více
Čím více děti ve škole mluví, tím lepší jsou jejich znalosti

Čím více děti ve škole mluví, tím lepší jsou jejich znalosti

Výzkumníci z Filozofické fakulty Masarykovy univerzity zjišťovali pravdivost tvrzení, že k získání znalostí dětem pomáhá o probírané látce hovořit. Do výzkumu se zapojilo přes 600 žáků devátých ročníků základních škol. Výzkumníci měřili délky jednotlivých promluv žáků a také to, jak často mladí studenti vznášejí své argumenty. Pomáhala jim s tím speciální mobilní aplikace EduCoM, která …

číst více
Masarykova univerzita bude zkoumat, jak souvisí životní styl a prostředí s nemocemi

Masarykova univerzita bude zkoumat, jak souvisí životní styl a prostředí s nemocemi

Centrum RECETOX, součást Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity, se v budoucnu promění ve špičkové evropské výzkumné centrum. Zkoumat bude faktory ovlivňující zdraví i to, proč naše společnost stárne. “Za dlouhodobě rostoucím výskytem chronických onemocnění je třeba hledat kombinaci genetických a environmentálních faktorů zahrnujících sociální prostředí, životní styl jedince, výživu, pití alkoholu nebo kouření, jeho fyzickou aktivitu, …

číst více