Gaudeamus - brněnský veletrh se blíží

17. 10. 2007 | Aktuality

Letošní 14. ročník veletrhu Gaudeamus proběhne 30. října – 2. listopadu 2007 na brněnském výstavišti v pavilonu G2. Uchazečům o studium vysoké, vyšší odborné či jiné formy školy zde budou poskytnuty informace o studijních příležitostech v České republice i v zahraničí.

Pokud stále váháte nad výběrem vysoké školy, můžete využít bezplatného poradenského servisu, který vás nasměruje na vhodnou školu nebo fakultu v České republice či zahraničí (143 škol, 213 fakult, 1334 studijních oborů). Doprovodný program přednášek vystavujících škol vám potom přiblíží možnosti a podmínky studia. Své dotazy týkající se vzdělávání můžete směrovat i na vystavovatele. Ti budou na veletrhu přítomni od úterý do pátku. Pro návštěvníky jsou dále připraveny tištěné katalogy s nabídkou studijních možností, podmínkami přijímacího řízení, kontakty na školy, ale i podrobné katalogy na CD s interaktivním rejstříkem studijních oborů a programů, které lze studovat v ČR i v zahraničí, doplněné o informace o možnostech a podmínkách studia.

14. ročník veletrhu ponese řadu prvenství – kromě bohatého zastoupení 138 samostatných fakult, 213 fakult a studijních oborů z České republiky a zahraničí bude letos nabídka vzdělávání prezentována na dosud největší výstavní ploše. Zájemci si navíc mohou vybírat své obory přes interaktivní rejstřík studijních oborů.

Veřejnosti je veletrh přístupný od 30. října do 1. listopadu denně od 8 do 16 hodin, v pátek 2. listopadu od 8 do 14 hodin.

Více informací naleznete zde.