Dny otevřených dveří FVL a FVT Univerzity obrany

25. 11. 2015 | Aktuality

Již tradiční dny otevřených dveří pro zájemce o studium na Fakultě vojenského leadershipu (FVL) a Fakultě vojenských technologií (FVT) Univerzity obrany v Brně se uskuteční 3. prosince 2015 a 7. ledna 2016.

Dny otevřených dveří jsou určeny všem zájemcům o vojenské i civilní studium. V rámci vojenského studia jsou prioritními směry vzdělávání na těchto fakultách pětileté magisterské studijní programy orientované na přípravu velitelského a zabezpečujícího personálu Armády ČR, a to ve studijních oborech Řízení a použití ozbrojených sil a Vojenské technologie. Civilní studenti se pak budou moci hlásit do více než deseti studijních oborů.

Program dne otevřených dveří bude zahájen už v 7:30 hod., kdy se otevřou brány areálu kasáren pro návštěvníky. Současně začnou probíhat ukázky ručních zbraní, pozemní kolové a pásové techniky. Mezi 8:30 a 10:00 hod. budou probíhat první prezentační přednášky ve velkokapacitních posluchárnách. Během dopoledne bude možné zhlédnout také bojovou ukázku skupiny COMMANDOS nebo boje zblízka MUSADO MCS. Připraveno bude i občerstvení. Od 11:00 hod. pak budou moci návštěvníci nahlédnout do speciálních laboratoří FVT a mezi 11:00 – 12:30 hod. se opět uskuteční prezentační přednášky ve velkokapacitních posluchárnách.

Podrobné informace o průběhu dne otevřených dveří včetně informací o způsobu podání přihlášky k vojenskému studiu najdete na stránkách www.unob.cz.

Zdroj: www.unob.cz

Další články k tématu

Dny otevřených dveří – červen 2019

Dny otevřených dveří – červen 2019

Pokud ještě nejste rozhodnuti na kterou vysokou školu podat přihlášku, navštivte univerzity  v rámci otevřených dveří a sami se přesvědčte, která bude právě pro vás tou pravou. 03.06.2019 ART & DESIGN INSTITUT, s.r.o. 04.06.2019 Vysoká škola logistiky o.p.s. 05.06.2019 CEVRO Institut, z.ú. Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s. Vysoká škola podnikání a práva – Pobočka Praha …

číst více
INFOGRAFIKA: Na vysoké školy míří silné ročníky. Úbytek studentů se zastavil, cizinců přibývá

INFOGRAFIKA: Na vysoké školy míří silné ročníky. Úbytek studentů se zastavil, cizinců přibývá

Posledních několik let počet studentů na vysokých školách klesal. Nyní však na školy míří silné ročníky a podle výroční zprávy o vzdělávání v Česku v roce 2019 se trend úbytku studentů zastavil. Loni zaznamenaly školy šestiprocentní nárůst poprvé zapsaných studentů a v budoucnu by číslo mělo podle predikcí ministerstva školství ještě růst. Celkem za posledních 10 let …

číst více