Career days 2011: chyťte svou kariéru!

26. 2. 2011 | Aktuality

Již 19. rokem se letos koná setkání manažerů českých i zahraničních společností se všemi studenty a absolventy vysokých škol. Cílem akce, která nese název Career days, je pomoci studentům v jejich dalším profesním vývoji. Těšit se tak můžete na profesionální tréninky zaměřené na osobní rozvoj, pohovory nanečisto, firemní prezentace či panelové diskuze. Organizátorem akce je společnost AIESEC.

Návštěvníci budou mít například jedinečnou možnost individuálních konzultací se zástupci jednotlivých firem, doporučuje se tedy předem nastudovat profily společností, formálně se obléci a nezapomenout přinést svůj životopis. Není také bez zajímavosti, že zájemci o návštěvu této akce mají opět slevu 50 % na zpáteční jízdné Českých drah při dopravě na akci.

Letošní ročník se koná v Hotelu Diplomat v Praze ve dnech 2. a 3. března 2011. Podmínky registrace, zprávy z minulého ročníku a další podrobné informace naleznete zde.

Další zdroj: Vejška.cz