Business Point: soutěž pro středoškoláky – manažery

Fakulta podnikatelská VUT Brno pořádá již šestým rokem celostátní soutěž Business Point, která je určena všem studentům středních škol. Účastníci soutěže mají za úkol ve tříčlenných až pětičlenných týmech pod vedením učitele zpracovat jedno ze soutěžních témat a navrhnout vlastní řešení. Mohou si tedy na příkladu z praxe vyzkoušet své manažerské dovednosti, marketingové znalosti a umění …

číst více

POROVNÁNÍ OBORŮ: Management a marketing II.

A je tu druhý díl manažerských oborů. Dnes se podíváme na dalších šest vysokých škol. Opět zůstaneme v kruzích ekonomických, ale představíme si i obor soustředící se především na krizové situace.

číst více

POROVNÁNÍ OBORŮ: Management a marketing I.

Máte vůdcovské schopnosti? Jste rozený organizátor? Umíte strhnout lidi na svou stranu? Pak vás možná čeká slibná kariéra na manažerských a marketingových pozicích. V dnešním porovnání oborů vám ukážeme, kde jaké jsou v této oblasti studijní možnosti.