Zlínský majáles láká na zahraniční kapely i Design Shop

29. 4. 2016 | Aktuality

V pondělí 2. května se uskuteční zlínský Majáles UTB 2016, který opět organizuje Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně ve spolupráci se Studentskou unií UTB. Letos si tato oslava krás studentského života klade za cíl nabídnout nejen rozmanitý hudební program, ale i mnoho doprovodných aktivit.

Majáles UTB 2016 se bude konat v parku naproti Baťovy vily, kde budou připravena dvě pódia. Na hudební stagi se představí šest tuzemských i zahraničních kapel. Poetry stage bude tvořit alternativu v podobě divadelních scének, vystoupení básníků a řečníků. Proběhnou zde také oblíbené soutěže spojené s volbou krále Majálesu.

Zábava bude pokračovat až do ranních hodin na afterparty, která se bude konat ve dvou klubech – Bamboo a Blok 12.

Mezi novinky letošního roku patří Design Shop, kde si návštěvníci akce budou moci prohlédnout a na místě zakoupit autorské oblečení začínajících značek oblečení a doplňků.

V rámci doprovodného programu proběhne PechaKucha Night Zlín. Jedná se o netradiční koncept přednášek ve formátu 20 slidů na 20 vteřin. Každý řečník má tak přiděleno přesně 6 minut a 40 vteřin, v rámci kterých podělí s návštěvníky akce o zkušenosti a představují svou tvorbu, čímž vzniká jedinečná inspirativní atmosféra.