Že není při nástupu do školy co slavit? Back to School ruší stereotyp

14. 9. 2011 | Aktuality

Aby nebyl první či už několikátý nástup do nového semestru pro vysokoškoláky tak zničující, navštíví hned několik univerzitních měst putovní open air festival současné hudby s názvem t-music Back to School. Uskuteční se na přelomu září a října a mezi vystupujícími kapelami se představí Horkýže Slíže, Sto zvířat, UDG a Polemic. Připraven bude také zábavní doprovodný program.

Premiéru akce si užijí nejprve studenti Západočeské univerzity v Plzni, a to ve čtvrtek 22. září v areálu bývalého výstaviště (nynější Plaza). 27. září se festival objeví v Olomouci v Korunní pevnůstce, aby se dva dny nato přesunul do brněnského prostoru Riviéra. V říjnu si pak svůj nástup do školy mohou zpříjemnit studenti tří českých měst: 4. října se akce uskuteční v univerzitním kampusu v Pardubicích, o dva dny později na pražském Výstavišti a její vrchol je naplánován na 11. října, kdy zakončí své putování na parkovišti u Fošny v Hradci Králové.

Vstup na všechny akce je zdarma. Více na informací o festivalu najdete na www.t-music.cz nebo na Facebooku.

Zdroj: www.t-music.cz